חיים אתגר לא רגיל להיות בעמדת המרואיין. כבר 20 שנה שהוא רודף אחרי נוכלים, חושף מתחזים ומתקן עוולות בחברה הישראלית ללא פחד. הוא הפך לאחד מאנשי התקשורת המוערכים בתעשייה, עם עשרות אלפי עוקבים באינסטגרם וקמפיין חדש עם החתול שמיל לכלל ביטוח, אין ספק שזו לגמרי השנה שלו. אבל הערב (21:30, קשת 12) אתגר חושף את הסיפור שאף אחד עוד לא הכיר בסרט האישי "אבא אתה לא ילד".

"היו שנים שחשבתי שאני לא אהיה הורה, שחשבתי שזה לא יקרה", סיפר בשיחה עם אחותו, איריס אתגר, שהסכימה עם הדברים: "היו שנים שאני חשבתי שלא מתאים לך, כשאמא הייתה אומרת 'מה קורה איתו, למה הוא לא מתחתן, שיביא ילדים', אמרתי 'יותר טוב שהוא לא יביא ילדים עכשיו'. לא היית שם, לא היית מסוגל לתת מעצמך ליצור קטן שלא עושה שום דבר לבד, אתה צריך לעשות בשבילו הכל".

השנים חלפו, ובינואר 2019, נולדה לו ולבת זוגו, ענבל הרצברג, בת ראשונה, לה העניקו את השם מיכאלה. רגעים לפני הלידה, סיפר אתגר בהתרגשות על התחושות שמלוות אותו: "אני חושב שהרגע שמיכאלה תבוא לעולם יהיה רגע מורכב, כי זה יהיה רגע שמח אבל גם רגע חסר. זה הכל ביחד. אם אני אצליח לגרום לילדים שלי לאהוב אותי מאוד, אז עשיתי את שלי בעולם".