נשיא המדינה ראובן רובי ריבלין, שלא מרבה לצאת מהבית ובטח שלא מגיע לאולפני טלוויזיה, חרג ממנהגו והגיע אמש (חמישי) באופן מאוד יוצא דופן לאולפני הרצליה. כשהוא מלווה במאבטחים רבים, הנשיא הגיע להצטלם לתכנית "כמעט שבת שלום" בהגשת אבי כאכון, ששודרה היום (שישי).

בהמשך לדיווחים כי יהורם גאון שוקל לרוץ לנשיאות, הנשיא נשאל האם לדעתו אדם ללא ניסיון פוליטי יכול להיות נשיא, וענה: "אני חושב שכל מי שרוצה להיות נשיא לוקח בחשבון מהם הדברים שהוא צריך לעסוק בהם. כל נשיא מעצב את אופי נשיאותו כפי שהאופי שלו מדריך ומנחה אותו".

"איש לא יודע כיצד נשיא המדינה יתקבל על ידי העם ומה יהיו תפקידיו", המשיך ריבלין. "נכון, לפוליטיקאי יש יתרון במובן הזה כי הוא מכיר את המערכות שהנשיאות צריכה להתערב בהן בפוליטיקה, אבל בסופו של דבר, הנשיא הוא של כל העם ולא של מפלגה כזו או אחרת".

במהלך צילומי התוכנית, הנשיא אף שר את "שבחי ירושלים" יחד עם אחד מחבריו הטובים ביותר - הזמר משה ענקי. בין הנשיא ריבלין למגיש התוכנית כאכון היכרות ארוכת שנים, והנשיא חרג ממנו במיוחד כדי להתארח בתוכנית לכבוד חג החנוכה. עוד ישתתפו בתכנית: בועז שרעבי, אילנית ומאיה בצלאל.