נועה: כוכבת בסדר גודל עולמי - הדוגמנית והשחקנית הכי מפורסמת בישראל, עם קריירה הוליוודית והיסטוריית קמפיינים עמוסה במיוחד. היא גם הבת של אחד האנשים העשירים בארץ, מה שתמיד עזר לה לסלול את הדרך שלה בקלות. נועה (רותם סלע) היא אישה של העולם הגדול ועובדת 24/7 כשהיא מוכוונת לקריירה ולהצלחה שלה. עמוס (אביב אלוש) חייב להתאים את עצמו לקריירה שלה, כי אחרת זה לא הולך לעבוד.

אביגיל: ההפך הגמור מנועה – אביגיל (יעל אלקנה) חיה את החיים הפשוטים במושב. היא מאלפת כלבים, חולבת עזים ומנהלת את המשק המשפחתי לתפארת. אביגיל לא מפחדת מעבודה פיזית קשה והיא מוכיחה שנשים יכולות לעשות כל מה שרק ירצו. היא אפילו הצליחה לגרור איתה את עמוס עד לצפון ולעזוב את העבודה במאפייה לטובת חיי המושב הרגועים, מה שגרם לו ללא מעט בעיות עם המשפחה. 

אביגיל חולבת עזים בצפון (צילום: להיות איתה, קשת 12)
חולבת עזים בזמן שנועה ועמוס מבלים | צילום: להיות איתה, קשת 12

נועה: ואוו, סוערת ברמות שלא ראינו הרבה זמן. אהבה של אחת למיליון, כזאת שמהשנייה הראשונה שהעיניים שלהם נפגשו משהו בלב נדלק. אהבה ממכרת שסוחפת אחריה אנשים אחרים וגורמת לכולם להסתכל עליהם כמודל הזוגיות המושלם. כשהם רק מתקרבים אחד לשנייה יש ניצוצות באוויר, וכמו כל אהבה סוערת – היא מלאה בריבים, כעסים, התרגשויות, רגעי שיא ושפל. אבל בינינו, אהבה מטורפת ומלאת ריגושים זאת פסגת השאיפות של רובנו.

אביגיל: זוגיות רגועה, קשובה ומכילה. אי של יציבות בתוך המון חוסר וודאות ובלבול. אביגיל ועמוס תמיד יתמכו אחד בשנייה, ירימו זה את זו ויחזקו. הקשר שלהם מהר מאוד נכנס לשגרה, שאולי לאחרים יכולה להיראות מעט משעממת, אבל עבורם זה סוד הקסם. הם נהנים יחד מהדברים הפשוטים והקטנים של החיים בזמן שהם חיים בעולם של חופש, אומנות וטבע.

נועה ועמוס מתנשקים (צילום: מתוך "להיות איתה 3", קשת 12)
משיגה את מה שהיא רוצה? | צילום: מתוך "להיות איתה 3", קשת 12

נועה: נועה היא בחורה מחוספסת וקשוחה במיוחד. היא תמיד תשיג את מה שהיא רוצה (גם את עמוס?), תעמוד על שלה ותסובב ראשם בכל מקום שהיא נמצאת בו. היא הבחורה האהובה והמגניבה של החבורה, זאת שכולם רוצים להיות חברים שלה ולקבל רק כמה דקות במחיצתה. היא יודעת בדיוק מה היא שווה ואם מישהו לא בא לה בטוב בעין היא תראה לו את זה מבלי לדפוק חשבון. הכל איתה גרנדיוזי, מלא בהרפתקאות, חסר וודאות ולגמרי מסעיר ומטלטל.

אביגיל: רגועה ומשדרת רוגע גם על אחרים. אביגיל היא הבחורה המושלמת – יפה, מתוקה וכובשת בחיוך אחד. יש בה וויב של הבת של השכן, של אהבה ראשונה, של מישהי שבא לך להיות חברה שלה. יש לה לב זהב ונשמה הכי טהורה שתפגשו, וכולם סביבה מעידים על זה. היא תמימה, נאמנה וסומכת מאוד על אנשים. אבל התמימות שלה הרבה פעמים היא זאת שגורמת לה להיות צעד אחד מאחור. 

אביגיל מגיעה לחדר הלידה (צילום: מתוך "להיות איתה 3", קשת 12)
הכי מתוקה שיש | צילום: מתוך "להיות איתה 3", קשת 12

נועה: כמות המשברים שהזוג הזה עבר לא מביישת זוג שחי יחד כבר שישים שנה. כל פעם מחדש (כמעט) הם הצליחו לקום ולצאת מחוזקים יותר מכל משבר. הם עברו יחד המון בעיות מכל הסוגים – משפחתיות, כלכליות, רומנטיות. אבל דבר אחד שבר אותם לגמרי, התאונה ששינתה הכל ביום החתונה - משבר אחד יותר מידי שממנו הם כבר לא הצליחו לקום.

אביגיל: כמה משברים זוג יכול לעבור בכמה חודשים של זוגיות? במקרה של אביגיל ועמוס משברון אחד קטנטן, ושמו – נועה. על פניו הם מתחזקים מערכת יחסים יציבה, בלי יותר מידי דרמות ובלגן, אז את יכולת ההתמודדות שלהם עם משברים אמיתיים קשה לנו לצפות. אפשר לגמרי להבין איך זאת נקודת החולשה שלהם, כי להתמודד עם משבר אמיתי רק בחיי הנישואים זה כבר אתגר מסוג אחר. מה שכן, אין ספק שההגעה של נועה לארץ ערערה בהם משהו וגרמה להם לראשונה למתחים. 

התאונה של עמוס ונועה (צילום: להיות איתה, קשת 12)
משבר שריסק אותם | צילום: להיות איתה, קשת 12

נועה: טוב, התשובה ברורה לכולם לא? אם הבחירה בין אביגיל לנועה הייתה תלויה כולה באמא עמליה (נאווה מדינה), אז כבר בפרק הראשון הכל היה נפתר. עמליה מאוהבת בנועה ורואה בה ככלה הכי מוצלחת ומושלמת שהיא יכלה לבקש. נועה תמיד יודעת לפייס אותה עם המשפחה, להרגיע אותה ולהיות העוגן שלה. גם מהצד השני, נועה רואה בעמליה כאמא שנייה (ואפילו ראשונה), והקשר ביניהן שובר כל סטיגמה על היחסים בין חמות וכלות.

אביגיל: איך נגיד את זה בצורה יפה, אביגיל גרמה לונסה (הילה סעדה) להיות הכלה המועדפת - וזאת לא משימה כל כך פשוטה. זה לא שעמליה חושבת שאביגיל לא בחורה איכותית ומוכשרת, פשוט היא נכנסה לנעליים גדולות מידי ועמליה לא בדיוק התלהבה מהרעיון. לא רק שאביגיל חיסלה לעמליה את חלום הנועה הולנדר, היא גם הרחיקה את הבן האהוב שלה מהעסק המשפחתי, העבירו אותו הרחק לצפון וגרמה בין היתר להמון בעיות במאפייה. 

נועה, עמוס ועמליה (צילום: להיות איתה, קשת 12)
זמן איכות עם אמא | צילום: להיות איתה, קשת 12

נועה: את האמת, עם נועה פשוט אי אפשר לדעת מה יקרה גם בעוד שעה. אבל אם ננסה לנחש איך יראו השנים הבאות שלה, אנחנו כמעט בטוחים שנמצא שם רילוקיישנים בלתי פוסקים, טיסות מהשקה להשקה, ומזוודות שתמיד מוכנות ליעד הבא. אבל לצד כל הלו"ז המטורף,  העתיד המשותף של עמוס ונועה לגמרי כולל בתוכו אהבה ללא גבולות וילדים מאושרים לזוג הורים שמגשימים את עצמם. ולמישהו יש ספק שמדובר בשילוב הגנים הכי היסטרי בעולם?

אביגיל: שלושה ילדים, גינה גדולה וכלב. בית מלא באומנות, טבע ועם פסטורליות שיא. אביגיל ועמוס בעוד עשר שנים מהיום יהיו המשפחה המושלמת מהמושב שיוצאת לטיולים כל סופ"ש, כשהילדים הולכים לתנועות נוער וההורים מתנדבים בבית הספר. בדיוק מסוג הזוגות שאנחנו מסתכלים עליהם ולא מבינים איך אפשר להיות כל כך מושלמים.