השחקנית והסטנדאפיסטית רון פלג לא האמינה שתפקיד המשחק הראשון שלה יהיה בסדרה המצליחה "להיות איתה" (הערב אחרי החדשות, קשת 12). בעונה השלישית והאחרונה, היא מגלמת את אפרת, בת הזוג של מירב (שני אביב) אחותו של עמוס (אביב אלוש), ונראה שזאת רק תחילת הדרך שלה.

סצנת הנשיקה עם מירב מול עמליה (נאווה מדינה), היא אחת הסצנות היותר מדוברות של רון מהסדרה - וזה גם היה האודישן שלה לתפקיד הגדול. "זה היה ממש בשיא הקורונה, קבלתי את האודישן ועשיתי אותו בזום כי הייתי בבידוד". באותו רגע, רון לא הבינה את גודל הדבר. "לא חשבתי על מה יקרה, ופתאום רק אחרי שקבלתי את התגובות והבנתי שאני הולכת להיות בפריים טיים בקשת בסדרה כזאת נחשקת - רק אז נפל לי שזה שיחוק".

קבלת הפנים שחיכתה לה בסט הייתה חמה במיוחד והיא סיפרה על התחושות מהצילומים. "היה מדהים, קיבלו אותי כמו משפחה. אסי היה איתי לאורך כל הדרך, ממש מהרגע שקבלתי את התפקיד. הוא ידע שזה תפקיד ראשון שלי בטלוויזיה".

הייתה סיטואציה בפרימיירה שהגעת לבושה עם חולצה שרואים את הבטן - וזה מה שדיברו עליו. לא מבאס?
"תמיד ידברו. אני נמצאת במקום שלם עם עצמי. זאת אני, ואני אוהבת את זה. משקל הוא נושא מאוד מדובר ולכולנו יש בעיות איתו. כשנטע ניצחה באירוויזיון זה היה מגניב וזה סקסי, אבל זה סקסי כי זאת נטע, ואם את לא נטע אז אצלך זה עדיין לא סקסי".

בזמן שרון כובשת אותנו על מסך הטלוויזיה, היא מוצאת זמן גם לפינה שלה באינסטגרם - "רונה אוכלת", ולמופע הסטנדאפ שלה, שם היא בעיקר צוחקת על עצמה ומביאה לקדמת הבמה סיטואציות מהחיים שכולנו מכירים ומזדהים איתם. "אני מדברת שם על המשקל שלי ועל התגובות שאני מקבלת. זה הפסיכולוג הכי טוב".