אתמול בערב נערכה ההקרנה החגיגית של פרק הבכורה של הסדרה החדשה "להיות איתה" שתעלה בקרוב בימי שני בקשת. במרכז הסדרה, דרמה קומית מלאת רומנטיקה, עומד סיפור אהבה בין עמוס, עובד מאפיה מבת ים (אביב אלוש), לדוגמנית בינלאומית בת עשירים (רותם סלע).

עזר כבר מזמן הפך לחלק בלתי נפרד ממסך הטלוויזיה כמנחה "האח הגדול" וממשיך לשמור על כושר כל שבוע כמנחה "הכוכב הבא". ובכל זאת, הניסיון הרב שצבר על המסך ובשידורים החיים לא הספיק כדי להרגיע אותו בערב הגדול שלו : "אני לא מבין למה כולם כל כך מתפלאים, זה סדרה שכתבתי במשך 3 וחצי שנים, הייתי בטוח שזה לא יקרה, פתאום יש שחקנים בשר ודם שמשחקים דברים שאני כתבתי".

החברים מפרגנים

רבים הגיעו לפרגן בערב החגיגי, בני משפחה וקולגות, ביניהם גם החברים מ"הכוכב הבא": "זה כיף לראות יוצר כמוהו מתרגש, אני לא חושב שהוא היה ככה דקה לפני השידור, אז הוא קצת רעד אבל היום הוא ממש מזיע" מספר רני רהב. אסתי גינזבורג מצאה הגדרה משלה למצב: "זה כמו הבר מצווה של הבן שאין לו". גם צביקה הדר הרעיף מחמאות מסיבותיו שלו: "אני צריך לשקול מילים, אם אני אדבר לא לעניין הזמן דיבור שלי ב"כוכב הבא" ירד, לכן מדובר בגבר נאה, מוכשר, איש אשכולות". 

רותם סלע ואביב אלוש (צילום: עודד קרני)
רותם סלע ואביב אלוש חגיגיים | צילום: עודד קרני
נראה שאסי שומר על כוח ההשפעה שלו לא רק מול צוות השופטים אלא גם מול שחקני הסדרה, שלא הורשו לצפות באף פרק או סצינה ונשארו במתח בעצמם עד אחרי ההקרנה. "זו נקודה רגישה, יש סקרנות גדולה מאוד אבל אסי החליט שהוא רוצה לעשות לנו הפתעה" מספרת רותם סלע, שאפילו כשחקנית ראשית לא הצליחה לנצל את מעמדה ולקבל הצצה.

לפעמים חלומות מתגשמים

עזר מתקשה להסתיר את האמוציות ולעכל את כל מה שקורה סביבו. לא פעם הוא חשב שהסדרה תתבטל והוא עדיין לא מעז לחשוב על עונה נוספת. כשהוא נזכר בדרך שעבר הוא מספר "בצורה הכי קלישאתית" להגדרתו, את סיפור סינדרלה הפרטי שלו: "גדלתי בחולון לאבא אופה, אמא שיש לה מינימרקט. מי חלם בכלל שאני אעמוד פה עם סדרה שכתבתי, זה מטורף בעיני. כנראה שאם אתה מאמין מספיק ורוצה מספיק זה קורה".

חתן השמחה אמנם הגיע מלווה בבן הזוג הספרדי אלברט, אבל גם לאקס הטלוויזיוני המיתולוגי היה מקום של כבוד על השטיח האדום. ארז טל, שבילה עם עזר שעות ארוכות במהלך העונה של "האח הגדול", לא וויתר והגיע גם הוא לראות את התוצאה של שיחות הנפש הארוכות שניהלו השניים: "עברתי איתו את כל המשברים, המהפכים והשינויים, חיבקתי אותו גם ברגעים הכי קשים ועברנו את זה ביחד. זו השנה של אסי עזר", הוא מסכם.

>> בחן את עצמך: איזו דמות אתה ב"להיות איתה"?

"להיות איתה", בקרוב בימי שני בקשת