נועה מגלה את הכשרון של עמוס (תמונת AVI: mako)
האהבה מנצחת. עמוס ונועה | תמונת AVI: mako

סוף טוב הכל טוב: חודשים שלמים נשארתם במתח וקיוויתם שעמוס ונועה ישארו ביחד סוף סוף זה קרה. אז רגע לפני שאתם נפרדים ומתחילים לספור את הימים עד העונה הבאה, קבלו את כל הרגעים שהכי אהבתם לראות:

אגדודו בבריכה: התקף הזעם של צביקה

לאורך העונה צביקה דאג לספק לנו כמה וכמה רגעים קורעים מצחוק אבל כנראה שאת נאום ה"אגדודו באילת" שלו לא נצליח לשכוח. כשנועה גילתה שפיט מגיע לארץ היא ועמוס החליטו להתרחק מכל הבלגן ולברוח דרומה. צביקה מבין שהתכנית שלו קורסת ומנסה לחשוב איך לגרום לנועה ופיט להיפגש, אבל הפעם הוא נראה עצבני מהרגיל כשהוא מבין שמי שעשתה עבורם את ההזמנה היא העוזרת הפרטית שלו, מה שמוציא ממנו נאום מלא באמוציות.

לא הסכים לצייר לה על הגבס: עמוס ונועה באיחוד מרגש

מערכת היחסים של עמוס ונועה ידעה עליות ומורדות, והשניים רשמו לא מעט רגעי שיא. אין ספק שזה אחד הבולטים שבהם ואתם בחרתם בו כרגע הדרמטי שהכי אהבתם: מספר שעות אחרי שהוא הציע לונסה נישואים, עמוס מחליט ללכת לדבר עם נועה ולהסביר לה שזה נגמר ביניהם. על הדרך הוא עוזר לה להתכונן לאודישן ומעביר איתה ערב של כיף אבל מסרב לצייר לה על הגבס את הקיפוד המפורסם שלו. דקה אחרי שהוא יוצא מהבית שלה הוא מחליט לחזור על עקבותיו ובדיוק כשהוא בא לדפוק בדלת מסתבר שגם נועה מחכה לו ופותחת את הדלת בעצמה.

בין שמיים לארץ: עמוס נתקע באוויר על מתקן הסופרמן

הוא אמנם חשב שהוא מגיע לדייט, לבש חליפה והכין זר גדול של פרחים. אבל כשעמוס הגיע לכתובת שצביקה העביר לו חשכו עיניו: לפתע התברר לו שמה שהוא החשיב כדייט זה למעשה מסיבת בריכה המונית. אם זה לא מספיק מביך שהוא היה לבוש כמו מלצר, הדברים רק הלכו והסתבכו: נועה שכנעה אותו לעלות על מתקן הסופרמן שהתקלקל בדיוק ברגע הלא נכון ועמוס נותר תלוי באוויר מספיק זמן כדי שהתמונות יגיעו לכל מדורי הרכילות. כנראה הוא הרוויח ביושר את המקום בראשון בקטגוריית הרגע הכי מביך של העונה.

לונדון שיק: נועה דופקת הופעה מהפנטת

אין ספק שלשתי הנשים בחייו של עמוס, ונסה ונועה, יש טעם מאוד שונה כשזה נוגע לבחירת פרטי לבוש. בתוך תוכנו קצת קיווינו שונסה היא זו שתכתיב את הטרנדים החמים של הקיץ הקרוב אבל כנראה שאי אפשר להתחרות עם ה-נועה הולנדר. לקראת פתיחת התערוכה בלונדון והמפגש החשוב עם המפיק ההוליוודי, היא החליטה ללבוש הופעה של מיליון דולר והותירה את עמוס (ואתכם) פעורי פה עם התלבושת שהכי אהבתם.  

אל תגיד לי ונסה: הבחורה שהרחיבה לנו את אוצר המילים

היא לימדה את עמוס שהגיע הזמן להפסיק לאכול ממתקים ולהתחיל לאכול בריא וכעסה על נועה שגנבה גבר מאישה שהייתה 80% מאורסת. לזכות ונסה נרשמו כמה וכמה משפטים שנכנסו כבר מזמן ללקסיקון שלנו אבל מה שטוב ל'ארץ נהדרת' טוב גם לכם ואתם בחרתם ב"אל תגיד לי ונסה" כמשפט שתמשיכו לצטט הרבה אחרי שהסדרה תיגמר.

נעים (מאוד) להכיר: עמוס עושה לנועה הכרות ראשונה עם הגוף שלו

לא רק נועה וונסה, גם אתם התאהבתם בעמוס, כנראה זאת הסיבה שהחלטתם שהרגע האהוב עליכם בעונה הוא הרגע בו הוא עושה לנועה שיחת הכרות מסוג קצת אחר. תוך כדי שהם מתעוררים ביחד בבוקר, עמוס מחליט שזה הזמן לשים את כל הקלפים על השולחן ומציג לה את כל הפלוסים והמינוסים בגוף שלו. מה הפלא שהיא התאהבה בו?

יואו יואו יואו: הדמות שקרעה אתכם מצחוק

למרות שהקרב בין שלושת המקומות הראשונים היה צמוד, אסף וצביקה נאלצו לוותר על התואר לטובת הבחורה הכי הורסת בבת ים. בעוד עמוס סירב בפומבי להצעת הנישואים הראשונה שלה וביטל את החתונה בפעם השנייה, בין כל הדמעות והרגעים הקשים מסתבר שונסה עדיין הצליחה להיות זו שהכי הצחיקה אתכם. יון תומרקין, לתשומת לבך.

>> בחן את עצמך: איזו דמות אתה ב"להיות איתה"?