אורי גבריאל ועופר חיון ממלאים יחד עם אביב אלוש את המשבצת הגברית של משפחת דהרי ב"להיות איתה". השניים הגיעו לסכם את העונה ועל הדרך הצליחו לסחוט לא מעט תגובות חמות מחברי הפאנל.

אורי כבר הספיק לחלוש על עשרות תפקידים בקולנוע, בטלוויזיה ובתיאטרון, ובכל פעם שהוא מקבל תפקיד חדש הוא בטוח שזאת הפעם האחרונה שלו בתחום: "בתפקיד הראשון שלי גנבתי כספת מהמשטרה ותראו איפה גמרתי, עם מאפייה של פיתות", הוא אומר בציניות. חברי הפאנל לא מוותרים לו ומתעקשים להחמיא לו על תפקידי עבר, ביניהם על תפקיד המשנה שעשה בסרט "האביר האפל": "כשיש לך תפקיד אתה צריך להתרכז בו וזה כל מה שאתה עושה. אין לך זמן לחשוב על הקריירה - אתה בא בבוקר, מתלבש, יש לך איפור של שעתיים וחצי- אני משלים שעות שינה באיפור", הוא צוחק.

יום הכיף של אורי ועופר עם אביב אלוש

לא רק אורי קיבל מחמאות מחברי הפאנל. קותי החליט שהוא רוצה לפרגן גם לעופר: "תראה איזה ילד יפה הוא, מי תסרב לו", הוא אמר, אבל עופר הודה שהוא קצת נבוך מכל הסיטואציה: "יש תגובות טובות, זה מאוד חדש לי כל החיבוקים, התמונות. אנשים יוצאים עלי - 'למה מכרת את אחיך', 'אתה מלשין', הם ממש מערבבים את המציאות עם הסדרה".

סיון בחרה להמשיך בקו האוהד והסבירה שהסיבה להצלחה של "להיות איתה" היא דווקא אותם השחקנים שהיו אנונימיים לפניה: "מה שמדהים בסדרה זה שהיא אולי תוכננה לשני תפקידים ראשיים, אבל כל אחד מכם תפס את המקום שלו. קשה להגיד שמישהו גנב את ההצגה, כולכם שחקנים מעולים ואסי עשה עבודה טובה. היא פשוט כיפית, חבל שהיא מסתיימת".

ואם דאגתם שהשחקנים ישארו בלי תעסוקה אחרי הפרק האחרון אתם יכולים להיות רגועים. כחלק מההכנות לתפקיד יצאו אורי, אביב ועופר להשתלמות מיוחדת במאפיה ולמדו להכין פיתות, ועכשיו הם שוקלים למנף את הידע לכיוון מקצועי חדש: "אנחנו שוקלים לפתוח מאפיה. נעשה הרבה כסף ממאפיית דהרי", עופר אומר.

>> בחן את עצמך: איזו דמות אתה ב"להיות איתה"?

"מה אתם אומרים", ימי שישי ב-15:20, ערוץ 2