במשך עונה שלמה חיכינו לראות איך יסתיים סיפור האהבה הבלתי אפשרי של עמוס ונועה: הוא עובד במאפיה וגר אצל ההורים, היא דוגמנית בינלאומית ובת של טייקון. נראה היה שלמרות הקשיים הם הצליחו לשים את הפערים בצד בשם האהבה. ובכל זאת, הפרק האחרון העלה לא מעט סימני שאלה אחרי שנועה החליטה לסיים את הקשר עם עמוס וללכת לפגוש את האקס המיתולוגי, כוכב הטלוויזיה פיט הוואנס.

בחירתו של אסי

השבוע, אסי עזר החליט לפנק חלק ממעריצי הסדרה בהקרנה פרטית של הפרק האחרון, אותו הם זכו לראות ביחד עם השחקנים לפני כולם. אבל האם הם באמת יודעים איך זה ייגמר? - לא בטוח. מסתבר שבהמלצת הבמאי, עודד רסקין, הוחלט לצלם שני סופים שונים לסדרה כדי להשאיר את כל האופציות פתוחות: "זה לא היה רעיון שלי, אני רציתי סוף נורא יפה שהם ביחד, כתבתי את זה והייתי מאושר. תוך כדי הצילומים רסקין אמר לי אתה תראה, בסוף הם לא יהיו ביחד. בוא נצלם עוד אופציה".

אסי החליט להקרין את הגרסה עם הסוף השמח כדי לשמור על האווירה החיובית, אבל בשיחה עם המעריצים הוא הסביר שיכול להיות שצפויה להם הפתעה ביום שבת: "רק אחרי שאני אראה את התגובות אני אחליט", הוא הודיע.

אז מה יקרה בסוף?

ביום חמישי בערב עזר הכריז שהוא החליט סופית איך ייגמר הפרק האחרון אבל הוא עדיין יכול לשנות את דעתו: שני הסופים צולמו, נערכו ומוכנים לשידור והכל עוד פתוח. ומה דעתכם? האם נועה ועמוס צריכים להישאר ביחד או שאסי צריך לשמור על כל האופציות פתוחות לקראת העונה הבאה? הצביעו בסקר

 

>> בחן את עצמך: לאיזה דמות מ"להיות איתה" אתה הכי דומה?

"להיות איתה", פרק אחרון לעונה בשבת ב-22:30, אחרי "מאסטר שף"