התסריט של שירז

שירז מתעמתת עם ליאור לגבי הבגידה שלו, ואחרי שיחה קשה הוא מבין שנטלי היא קראש חולף ותו לא. הוא מסיים את הרומן הרגעי, ומבטיח להיות נאמן לה כל החיים. אבל זה לא מספיק לו, הוא פורש מחיי הכוכבות ועובר לבקסטייג', כדי לכתוב ולהלחין את הלהיטים של שירז, שזוכים בינתיים למיליוני צפיות.

בתחרות "המעצב הבא", שירז מגלה שהיא בהיריון, ומודיעה לכולם על החדשות הטובות. נטלי מגיעה בדיוק בזמן לשמוע על ההתפתחויות, ואם המכה הזאת לא מספיקה אז גם הקולקציה הזהה של רפאל ממוטטת אותה סופית. היא נפסלת מהתחרות, צופה ברפאל זוכה במקום הראשון, מחליטה לחזור לאשקלון ומאבדת גם את ליאור, גם את שחר וגם את הקריירה.

-הסוף-

שירז וליאור – "גדול עליי" (צילום: מתוך "יש לה את זה", שידורי קשת)
התסריט של שירז | צילום: מתוך "יש לה את זה", שידורי קשת

>> לייק לעמוד הפייסבוק של "יש לה את זה" כבר עשיתם?

התסריט של ליאור

ליאור מאושר מההחלטה להיות עם נטלי, ומתכונן לשיחה הקשה עם שירז. אלא שדווקא כאן, שירז משחררת את הליש ומסכימה ששניהם צריכים להתגרש. כך יוצא שליאור ונטלי סוף סוף מפסיקים להתחבא, ושירז מתנחמת בזרועותיו של האקס, עמית.

בתחרות "המעצב הבא", ליאור שומע את רפאל מתרברב על הקולקציה, ומבין שיש דמיון גדול מדי בין העיצוב שלו לזה של נטלי. הוא מחליט להכות שנית עם הקלטת המפלילה, מעמת את רפאל עם העובדות, ומקליט הודאה על שגנב את מחברת הסקיצות של נטלי. רפאל נפסל מהתחרות, נטלי זוכה במקום הראשון וליאור עולה לנשק אותה מול כל האולם.

-הסוף-

עוז זהבי (צילום: מתוך "יש לה את זה", שידורי קשת)
התסריט של ליאור | צילום: מתוך "יש לה את זה", שידורי קשת

התסריט של שחר

שחר מחליט לפרסם את עניין הבגידה בתקשורת, ומדבר עם אורי כדי לתת לה את סקופ חייה. אלא שהיא בכלל לא מופתעת מהידיעה המרעישה, ומראה לשחר את ההודעות של ליאור ונטלי. הוא נשבר מול אורי, וזו מחליטה לשתף אותו בשמועות על שאר הבנות שליאור שכב איתן בזמן הקשר עם שירז. עכשיו לשחר סוף סוף יש הזדמנות, והוא מחליט לנקום בדרך אחרת. הוא מצליח לשכנע כמה מהבנות להגיע לתחרות "המעצב הבא", שם, הוא מתעמת עם ליאור, רגע אחרי שזה נפרד משירז כדי להיות עם נטלי.

שחר מצליח לפתוח את העיניים של נטלי לגבי טיבו האמיתי של ליאור, והיא מתפוצצת ומחליטה שלא להיות איתו יותר. שירז מבקשת גט מליאור, ומי שמוסיף שמן למדורה שלה הוא רפאל, שידע על הבגידות ולא סיפר. היא חושפת בפני נטלי את העובדה שגנב את העיצובים שלה, ורפאל נפסל. נטלי פורשת מהתחרות בטענה שעולם הזוהר לא מתאים לה יותר, וחוזרת לשחר, לאשקלון, ומכאן הלאה חיה חיים שקטים בפריפריה באושר, וקצת פחות עושר, עד עצם היום הזה.

-הסוף-

נטלי מספרת לשחר את האמת (צילום: מתוך "יש לה את זה", שידורי קשת)
התסריט של שחר | צילום: מתוך "יש לה את זה", שידורי קשת

עוד ב"יש לה את זה":

התסריט של נטלי

נטלי מחכה שליאור יעזוב את שירז, בזמן שהאחרונה מתכננת את הנקמה בשניהם, ומחליטה ללכת על נקודת החולשה של נטלי – שחר. היא מעמידה פני בוכה ומתנחמת בזרועותיו, וכך יוצא שהשניים מעבירים את הלילה ביחד. במהלך הלילה היא משתכרת ונפלט לה שרפאל גנב את מחברת הסקיצות של נטלי. כשמגיע הבוקר, שחר רץ לספר לנטלי על כך, בתקווה שזה מה שיחזיר אותה אליו.

נטלי מכריחה את שחר להודות מאיפה שמע על כך, וזה מספר לה על הלילה עם שירז. ליאור שמקשיב מהצד, נפרד סופית מהכוכבת. בינתיים, מנהלי התחרות שומעים מנטלי על גניבת הסקיצות, רפאל נפסל ונטלי זוכה במקום הראשון ובגבר של חייה, ליאור.

-הסוף-

נטלי וליאור פותחים הכל (צילום: מתוך "יש לה את זה", שידורי קשת)
התסריט של נטלי | צילום: מתוך "יש לה את זה", שידורי קשת

מה יהיה הסוף האמיתי של "יש לה את זה"? גלו יחד עם כולם בפרק סיום העונה.

"יש לה את זה": פרק סיום העונה הערב (רביעי) מיד אחרי "ארץ נהדרת", קשת, ערוץ 12