הרגע שבו הכרישים מציעים ליזמים עסקה וממתינים מהם לתשובה: האם יקחו אותה, יתמקחו על התנאים או יסרבו, נחשב לגורלי ומתוח - אבל מה קורה כשיזם שוכח ברגע האמת כי קיבל בכלל הצעה? הערב (ראשון), בפרק החדש ב"הכרישים" (אחרי החדשות, ערוץ 12) היזם רותם שקלים יציג את המיזם "Basalon", פלטפורמה חברתית המאפשרת לבעלי כישרון וידע ליצור פעילויות בסלון ביתם ולמכור אליהן כרטיסים לקהל הרחב.

הרעיון קסם ליסמין לוקץ' ודובי פרנסס ושניהם הגישו הצעות ליזם. אלא שזמן קצר לאחר מכן, אולי בגלל המעמד המלחיץ וההתרגשות, שקלים שכח ושאל את לוקץ': "בינתיים רק את הצעת, לא?" ופנה לאורן דוברונסקי: "אתה הצעת?". עבור פרנסס זו הייתה נורה אדומה - והתגובה שהגיעה הייתה חריפה ומיידית.

"רותם, יש לי שאלה אליך, בשיא הרצינות. עכשיו אתה מדאיג אותי, עצור", אמר פרנסס, "נתתי לך הצעה. לא הקשבת לי ושאלת את אורן אם הוא נתן לך הצעה. זה בלקאאוט מוחלט. לא יכול להיות שנתתי הצעה, הסברתי את המתווה, ושכחת שנתתי לך הצעה. אני בחוץ".

זהר לבקוביץ עקץ: "אמיר, תגיד משהו לדובי, שלא ייפגע כל כך. חבל". אמיר איל הסביר: "דובי נעלב ויצא. צ'יק, טאק". בשלב הזה פרנסס רתח על חבריו הכרישים: "חבר'ה, אל תשימו מילים בפי. זה לא עניין של להיעלב".

"כשאני מדבר על כסף או כשמדברים איתי על כסף, אני מקשיב. אם לא שמעת מה שאמרתי, אנחנו לא יכולים לעשות עסקים ביחד. אני בחוץ. לא נעלבתי. זה עניין של קשב במאני-טיים". שקלים הסלים עוד יותר את המצב כשאמר לדובי: "אני חושב שאתה אובר-ריאקטינג". איך הגיב דובי ומה יעלה בגורל ההצעה השנייה?