דמיינו עולם שבו אין כספת שמחכה לכם בכניסה לאולם האירועים, אתם לא צריכים להצטייד מראש בפנקס צ'קים או במזומן ואת המתנה לבעלי השמחה אפשר לשגר בלחיצת כפתור פשוטה. האחים היזמים יוגב ויניב שיוביץ רוצים לעשות מהפכה בתחום הברכות והמתנות לאירועים, ולשם כך הקימו ממשק חוויתי חדש בשם Giver.

הערב (שלישי, אחרי החדשות, ערוץ 12), בפרק פתיחת העונה החדשה של "הכרישים", השניים יציגו את הרעיון שלהם בפני הכרישים דובי פרנסס, יסמין לוקץ', זהר לבקוביץ, אורן דוברונסקי ואמיר איל. הם ינסו לשכנע אותם להשקיע מכספם הפרטי במיזם, שבמרכזו: השארת ברכה ומתנה באמצעות הטלפון הנייד.

לפרנסס הרעיון הזה די קסם. "לחתן ולכלה מה שהכי חשוב מהחתונה זה להביא כמה שיותר כסף הביתה. יש כל כך הרבה דברים בחתונה - הווידאו, המגנטים, כמה צריך לראות את הפרצופים של כולם שוב פעם? אני רוצה להתמקד בכסף", הודה דובי, "אהבתי מאוד את ההתרגשות של לפתוח את המעטפות אחרי, לראות מי דפק אותנו ומי לא דפק אותנו. עם האפליקציה הזאת אתה יכול לחבק פחות שולחנות - '100 שקל, הם צוחקים עליי?'".

מיזם החתונות החדש שהלהיב את דובי פרנסס (צילום: מתוך "הכרישים", קשת12)
לא עשה להם חיים קלים. זהר לבקוביץ | צילום: מתוך "הכרישים", קשת12

לבקוביץ דווקא פחות התרשם והזהיר כי את הרעיון הזה אפשר להעתיק בקלות. "תכל'ס, למה אני צריך אתכם? אם הרעיון מוצא חן בעיניי, אני מרים עכשיו טלפון לאחד התוכניתנים שעובדים אצלי. מחר בבוקר יש לי בדיוק את מה שיש לכם", אמר.

"אין לכם פה שום טכנולוגיה, אין לכם פה שום בידול. אם אני מחליט להתחרות בכם, או שכל מפיק אירועים מחליט להתחרות בכם, להרים את את האתר הקטן הזה שיש לכם שסולקים דרכו כרטיס אשראי - זה פרויקט בין שש לשמונה שעות, ואני לארג'", המשיך לבקוביץ. האם ליזמים תהיה תשובה טובה לסוגיה שהעלה לבקוביץ, האם פרנסס יבחר להשקיע בפרויקט ומה יחשבו הכרישים האחרים? התשובות הערב.