שי שם טוב וליאור חדשיאן, היזמים מחברת "גברא גיימס", סיקרנו מאוד את הכרישים עם משחק המחשב שפיתחו, Warriors: Rise to Glory. במשחק, שמשלב אלמנטים של אסטרטגיה ומשחקי תפקידים, השחקנים בוחרים דמות לוחם אותה הם יכולים לשדרג באמצעות רכישת מגנים ונשקים מתקדמים יותר.

המסע של שם טוב וחדשיאן בתוכנית התחיל עוד בעונה הקודמת, אז סירבו השניים להצעה בעצתו של הכריש זהר לבקוביץ, שאהב את המוצר אבל נמנע מלהשקיע בו מכיוון שהוא מושקע בחברת משחקים אחרת. לבקוביץ האמין שהחברה שווה יותר ממה שהציגו היזמים, ואכן העונה השניים חזרו עם שווי חברה גדול יותר וביקשו 750 אלף שקלים לטובת פיתוח גרסה מלאה למובייל, זאת אחרי שגרסת הבטא הפכה ויראלית, מכרה 20 אלף עותקים ואף פיתחה קהל שחקנים נאמן ומכור.

יסמין לוקץ' ודובי פרנסס בחרו להשקיע יחד 750 אלף שקלים תמורת 20% מהחברה, אבל עוד לפני כן לוקץ' הפנתה את תשומת הלב לכך שבמשחק אין דמות לוחמת. "חשוב שתהיה גם לוחמת במשחק, אנחנו נעבוד על זה", פנתה ליזמים. שם טוב השיב: "מבטיח לך שיהיו גם נשים במשחק, ממש בקרוב". הארבעה לחצו ידיים וההבטחה אכן קויימה.

יסמין לוקץ' Warriors: Rise to Glory
יסמין לוקץ' במשחק המחשב | צילום: Gavra Games

"גברא גיימס" חשפה הבוקר (שלישי) את הדמות החדשה שמצטרפת לגלריית הלוחמים המכובדת של המשחק, והדמות הזו נוצרה בדמותה ובהשראתה של לוקץ'. "הבטחות צריך לקיים", אומר שם טוב, "באודישן שלנו ב'הכרישים' הבטחנו ליסמין לשלב דמות נשית, חזקה ועוצמתית, בשביל שהקהילה שלנו תהנה מחוויה שלמה ומגוונת יותר. מי מתאימה יותר לליהוק דמות כזו מאשר הכרישה האחת והיחידה?".

לוקץ' אהבה את הדמות החדשה והודתה ליזמים: "גאה לעבוד עם יזמים מוצלחים ויצירתיים שהופכים את התעשייה שלנו למגוונת יותר", אומרת לוקץ', "תודה שי וליאור על הדמות ועל שאיירתם אותי כפי שאני נראית מבפנים".

ובאשר להתקדמות המשחק מאז הצילומים, יש עוד בשורות טובות. "הרבה מאוד השתנה מאז האודישן שלנו", מעדכן שם טוב, "נפתחנו לשוק האמריקאי במסגרת האקסלרטור של Fusion LA, פיתחנו קשרים עם חברות משחקים מובילות בעולם, הגדלנו את הצוות הגבראי והכי חשוב: אנחנו מספר חודשים לפני ההשקה המלאה של המשחק למחשב ולמובייל".