קול זמיר: אמנם עידו כהן היה הראשון להוכיח לפאנל המומחים של "רואים את הקול", כי הם צריכים לחדד את החושים, אבל זה לא אומר שהוא נשאר מאחור. הביצוע שלו ללהיט "יהיה לי" של מרגלית צנעני, נגע בלבבות של חברי הפאנל אשר הבינו עד כמה הם טעו בנוגע למאבטח עם קול הזמיר.

עם צ'ארם שיא ויכולות ווקאליות מרשימות, כהן ב-24, דוהר קדימה ובשיחה עם mako הוא מספר מה הרגיש ברגע בו גילו כי הוא זמר - ומה הצעד הבא. "היו לי פרפרים בבטן, אדרנלין", הוא אומר, "האמת שהייתי בטוח שהם יחשדו שאני זמר, זה הפתיע. אבל השלב הראשון הוא הכי קשה כי אי אפשר לדעת כלום".

הוא עלה על בימת "רואים את הקול" כשהוא בתוך דמות המאבטח. חלק מהמומחים טענו כי הוא זמר, חלק חשבו כי מדובר בזייפן. מוקי שהיה בטוח כי כהן לא זמר, אמר רגע אחרי הביצוע: "אני מתנצל שחשדתי בך שאתה לא זמר, יכולנו לשיר ביחד, פספסתי את זה. יש לך עתיד מזהיר, בהצלחה" וארז טל הוסיף: "אתה יותר מדי טוב בשביל הפאנל הזה". שירי מימון מצידה, שהייתה בטוחה כי כהן כן זמר, הייתה המומה והגיבה: "איזה שברון לב - אני פשוט לא מאמינה".

ואכן יש לו עתיד מזהיר. לפני שש שנים, כהן למד לנגן לבדו על גיטרה ומאז הוא ניגן בכל הזדמנות. לפני כשנתיים הבין כי עליו לממש כישרון נוסף שנמצא בידיו - והוא השירה. "אני מתעסק במוזיקה שש השנים, המעבר לשירה היה בשנתיים האחרונות", הוא מספר, "לקח לי זמן להבין שרק לנגן זה לא מספיק לי, שזה לא לנצל את הפוטנציאל שלי, זה מרגיש לי יותר נכון במקום הזה".

בשנה האחרונה כהן מופיע ברחבי ירושלים ועומד לעשות הצעד הבא בקריירה שעומדת לפרוץ. "עומד לצאת סינגל בשותפות עם עוד מישהו ממש בקרוב, זה מה שאני רוצה לעשות בחיים", הוא אומר, "הצעד הבא זה סינגל - ומשם להמשיך להוציא דברים".