אחרי הפסקה ארוכה בה הספקנו להתגעגע למשפחות המככבות בסברי מרנן, הסדרה חוזרת בעונה חדשה ביום שישי הקרוב ב-22:00. המתח בין ההורים שלו להורים שלה, בין המז'לוף לשלייקלעך, והריבים על איך נכון לגדל את הילדים, כולם יהיו שם. 

אם במקרה הספקתם לשכוח על מה אנחנו מדברים, לא קרה כלום, ובמיוחד בשביל זה אספנו עבורכם את כל מה שכדאי לדעת מהעונות הקודמות כדי להיכנס לעניינים לקראת העונה החדשה. חוץ מזה, יש לכם גם שבוע לעשות מרתון צפייה של שתי העונות הראשונות ב-makoTV. 

לפני הכל, נזכיר שבמרכז הסדרה עומדים הזוג שני ושי שנאלצים בכל ערב שבת להחליט האם הם הולכים לארוחה אצל ההורים שלה, סילבן ורחל, או אצל ההורים שלו, פנחס וריקי, ולפעמים מתרחש גם מפגש הפסגה "השמח" בו שתי המשפחות נפגשות זו עם זו. אבל בעצם למה להכביר במילים. הנה אילן היוחסין השלם, שיעשה לכם סדר מי נגד מי, כשרק התינוקת של שני ושי נשארה בחוץ, בכל זאת, היא כנראה עדיין לא מוכנה להיחשף.

עץ משפחה של משפחת רוזן (יח``צ: סברי מרנן )
סברי מרנן | יח``צ: סברי מרנן

אין תמונה
רהיטי דורון, חביות, 150-300 שקלים

כדי להשלים את הסקירה שתחזיר אתכם לעניינים, דאגנו לכם לקליפ קצר שמסכם את כל המונחים והמשפטים שאתם צריכים להכיר: "אני צריכה שתלך לסופר", "תתחילו כבר לאכול", וכמובן "שבת שלום", הם רק חלק מהם. אז שתהיה שבת שלום באמת.

סברי מרנן חוזרת בפרק חדש בשישי הקרוב ב-21:30