אין תמונה
משתתפי מסע מתכנית Yahel
פרויקט 'מסע' של הממשלה והסוכנות היהודית מחזק את הקשר של צעירי התפוצות עם ישראל, באמצעות הבאתם לחוויה ישראלית בת כחצי שנה עד שנה בכ- 250 מסלולי לימוד, התנדבות או התמחות מקצועית. עד היום הגיעו לישראל במסגרת פרויקט מסע כ-86,000 צעירים יהודים מ- 60 מדינות. בתום התכנית, חלק מבוגרי מסע מחליטים לעלות לישראל. אלה ששבים לארצותיהם, הופכים לשגרירים נאמנים של ישראל בחו"ל ולפעילים בקהילות היהודיות.

אספנו עבורכם מקבץ תכניות מתוך מגוון עצום של אפשרויות, לשלוח למכרים בחו"ל:

Career Israel מציעה חמישה חודשי התמחות מקצועית לבוגרי מכללות ואוניברסיטאות מרחבי העולם. התכנית מציעה התמחות מקצועית אחרי הלימודים (כנהוג ברחבי העולם) בחברות וארגונים מובילים במגזר הפרטי והציבורי בישראל מקשת רחבה של תחומים החל ממשפטים, רפואה, תקשורת, כלכלה, חינוך, הנדסה, מדעי מחשב ועוד. זוהי הזדמנות עבור צעירים לרכוש ידע מקצועי וחוויה ישראלית מקיפה משולבת בתכניות לימודי עברית, סיורים בארץ ופעילויות העשרה.

תכנית 'תיקון עולם' הינה תכנית התנדבות הנמשכת 5 או 10חודשים, במסגרתה לומדים המשתתפים את הנושאים שעל סדר היום בחברה הישראלית. במסגרת התכנית המשתתפים עוסקים בעבודה עם פליטים, לומדים משני הצדדים אודות דו-קיום ועוד. דו-קיום במסלול של 'תיקון העולם' מבקש לבנות הבנה הדדית בין יהודים לערבים בקהילות המגוונות דרך התנדבות וחינוך. זוהי הזדמנות לצבור ניסיון במגזר ללא כוונת רווח ולהכיר את כל פלחי האוכלוסייה בישראל ללא משקפים ורודים.

אין תמונה
ברי סביס מיוון משתתף מסע מתכנית Real Life Israel
התכנית Real Life Israel הנמשכת כחמישה חודשים מציעה התמחות בירושלים לצד למידה, סיורים ברחבי הארץ ופעילויות מקומיות. ההתמחויות השונות מתפרסות על פני תחומי הטכנולוגיה, הרפואה והארכיאולוגיה לצד עבודה עם מנהלים בכירים בתחום, ובמסגרתה נהנים המתמחים מהחיים בבירה של ישראל, לצד צבירת ניסיון תעסוקתי מהמדרגה הראשונה.

תכנית 'גבהים' מציעה למשתתפיה את ההזדמנות לחיות חוויה ייחודית בלב הסטרטאפ ניישן, דרך התמחות מקצועית לצד לימודי עברית, פגישות מקצועיות, היכרות עם המערכת האקדמית בישראל, התנסות בחברות וחממות מובילות, במשך לפחות 5 חודשים.

אין תמונה
גיאורגי חזנוב מאוקראינה משתתף מסע בתכנית TCB – Young Doctors
תכנית 'TCB – Young Doctors" מאפשרת לבעלי רישיון רפואה, להכיר את המערכת הרפואית בישראל על ידי השתלבות בבתי החולים המובילים בישראל ועיסוק במחקר ופיתוח, תוך חיזוק הקשר לחברה בישראל. התכנית הינה ירית פתיחה בתחום, המציעה חוויה ייחודית והזדמנות להתפתחות מקצועית לצד ניסיון עשיר.

לפרטים נוספים כנסו לאתר של פרויקט 'מסע' www.masaisrael.org  או התקשרו לטלפון 9897*

רוצים לזכות בחופשה בצימר מפנק? ספרו לנו מהי חוויה ישראלית בשבילכם