שירי מימון, בוגרת העונה הראשונה של "כוכב נולד" ומאז זמרת בזכותה עצמה, לא מפסיקה לשיר. לצד הקריירה העמוסה הספיקה מימון להינשא וכיום היא נמצאת בחודשי הריון מתקדמים- מה שלא עוצר אותה מלעמוד על הבמות ולהופיע כאילו כלום לא השתנה. הצלחנו לעצור אותה מהמירוץ הבלתי פוסק לכמה שאלות קשות במיוחד.

"אם לא הייתי זמרת?" חושבת שירי בקול רם "אני חושבת שהייתי עורכת דין. או משהו שכן קשור בקהל ובלהופיע. אפילו מפיקת אירועים או משהו ששייך לעולם הזה". את האהבה של שירי לבמה ולקהל אנחנו כבר מכירים- אבל מה אנחנו לא יודעים עליה? "מה אף אחד לא יודע עלי? נכנסו לי לנשמה, נכנסו לי לחיים" צוחקת בקול. "לא יודעת אם לא יודעים את זה כבר- אבל אני מאוד אוהבת לבשל. מבשלת המון. הכל- לפי דודא רגעית".

"עד היום אני פוחדת לשכוח מילים"

את האהבה למוסיקה גילתה שירי כבר בגיל צעיר- בבית הספר היסודי. שם גם חוותה את הטראומה הראשונה ואת הרגע המביך בחייה. "בכיתה ו' הייתה מסיבת סיום ואני קיבלתי סולו גדול" מספרת על החוויה. "כשהייתי על הבמה קבלתי בלק אאוט מטורף. עמדתי שם מול מאות אנשים ולא הצלחתי לפתוח את הפה" היא משחזרת באימה. "זה עשה לי טראומה- עד היום אני פוחדת לשכוח את המילים" היא מודה. אבל את המילים של השיר האהוב עליה ביותר היא לא תשכח אף פעם, בייחוד כי היא גם מבצעת אותו. "השיר הוא לא שלי. הוא של שמעון בוסיקלה ועידן רייכל. אני רק מבצעת אותו עם בוסקילה" מסבירה מימון. "השיר הוא 'מאמא' במרוקאית שפשוט תמיד גורם לי לבכות".

פרט לקריירה המוסיקלית העשירה אי אפשר שלא להתייחס להתחלה החדשה בחיים ולשאול מה הדבר שהכי מפתיע את שירי בהריון. "יש לי מין חשש לדבר על ההריון כי כל הזמן דברים משתנים" עונה בכנות. "הדבר שהכי הפתיע אותי בהריון זה שאני מרגישה אותו דבר. מרגישה מעולה" מה שיכול להסביר את היכולת להמשיך להופיע כרגיל. "אני רק מרגישה עוד ממד חדש שנכנסתי אליו אבל אי הודאות הזו עדיין לא שינתה שום דבר" מבהירה לבסוף.

והיכן נראה אותה עוד 10 שנים? "אמורה להיות עם לפחות שניים- שלושה ילדים" משיבה בבטחון גמור. "מקווה ששולשה כי צריך להזדרז". והקריירה? "אני מקווה שבעוד עשר שנים אגשים את כל החלומות שלי ויהיו לי חלומות חדשים".

>> גם נועה תשבי עונה על השאלות הקשות

אנשים, ראשון - שלישי בשעה 18:50