בקמפיין הראשון של רותם סלע מזה שנה לחברת האופנה לוצ'י, במקום סוכן שיחכה לה על סט הצילומים, התלוותה אליה בצילומי האופנה ביתה הקטנה אן, כשהיא בקושי בת חודש. "כל שעתיים אני קמה להניק אותה, אין יום ואין לילה" מספרת האמא הטרייה רותם סלע.

אן נולדה לרותם ואריאל רוטר, בנם של גבי ואתי רוטר, מבעלי "קסטרו", ואחת המשפחות העשירות בישראל. ההריון והלידה של רותם זכו לכיסוי תקשורתי נרחב, אבל ממש כשם שהתרחש אחרי הלידה של גל גדות, לא מעט גבות הורמו כשסלע חזרה לגזרתה זמן קצר מאוד אחרי הלידה. "חשבתי שהתקשורת עושה עוול ומכניסה לאיזה סטרס מיותר. לא הייתי חלק מהמשחק הזה. הייתי רזה לפני ההריון, נשארתי רזה בהריון והיום אני רזה. לא עברתי טלטלות מבחינת משקל, וכל חיי הייתי ככה" מסבירה רותם סלע.

>> כל מה שרציתם לדעת על רותם סלע

"לא מצטערת על שום דבר שעשיתי בקריירה"
רותם סלע נולד בשנת 1983 בקרית חיים. בגיל 15 התגלתה על ידי סוכן הדוגמניות רוברטו בן שושן כשבילתה בדיזינגוף סנטר. אחרי מסע שכנועים מצידו, הוריה הסכימו שתדגמן. "לא דחפו אותי לכיוון הזה אבל תמיד היו מרוצים מזה" טוענת סלע. אחרי הצבא נסעה לטיול של שנה בדרום אמריקה וכשחזרה הפכה לדוגמנית מצליחה, והיו שהגדירו אותה כפרובוקטירית. "אני לא מצטערת על שום דבר שעשיתי בקריירה" מודה סלע.

בשנת 2006 החלה לפתח קריירה טלוויזיונית כשחקנית ומגישה, במקביל למדה משפטים ולאחרונה עברה בהצלחה את בחינות הלשכה. השנה הגיעה קריירת המשחק שלה לשיא כשהייתה מועמדת לפרס השחקנית הטובה מטעם האקדמיה עבור תפקידה בסדרה "אבודים באפריקה". "זו פרנסה, אני מתפרנסת מזה" מסבירה סלע. "זה אף פעם לא שינה לי כמה כסף יש להורים שלי או לבעלי. מאז שאני זוכרת את עצמי, אני עובדת, זה חלק מהאישיות שלי" מוסיפה.

"אני מהבחורות שדוגלות תמיד לשחק את המשחק"

לפני 6 שנים פגשה לראשונה את אריאל רוטר במהלך תצוגת אופנה של קסטרו כשסיקרה את האירוע. אריאל, בוגר תואר שני במנהל עסקים בהארוורד ועובד כיום כדירקטור באחת החברות של משפחת תשובה היה נחשב שנים לרווק מבוקש כשבין השאר ניהל מערכות יחסים עם הדוגמניות ליאל דניר ובר רפאלי. בזמן אותה היכרות, הייתה סלע תפוסה אבל אחרי שנפרדה מבן זוגה, עשתה את הצעד הראשון. "שנה מאוחר יותר התחילה סאגת הפייסבוק וכתבתי לו" מספרת סלע. "אני מסוג הבחורות שדוגלת תמיד לשחק קצת את המשחק. אז היו חיזורים והייתה תקופה מאוד רומנטית" מוסיפה.
במאי 2010 בני הזוג התחתנו באירוע אינטימי בבית הוריה של סלע בקיסריה, ושבוע מאוחר יותר ערכו במלון קראון פלזה בתל אביב מסיבת חתונה עם כאלף מוזמנים ביניהם מפורסמים רבים, ובאופן רשמי רותם נכנסה למשפחת קסטרו. "היא מדהימה בעיני. אני מאוד אוהבת את רותם, היא נהדרת" מודה אתי רוטר, מבעלי קסטרו.

הונה של משפחת רוטר הוערך בשנת 2011 בכ-350 מיליון שקלים ולמרות זאת רותם מספרת על חיים מאופקים מאוד. "החיים שלנו נורא פשוטים. אני גרה בשכירות, בדירת שלושה חדרים במרכז תל אביב, נוסעת באופניים ובאוטובוס" מודה סלע.

>> כל מה שרציתם לדעת על רותם סלע

>> שלמה בניזרי מדבר מהכלא

אנשים, ראשון-שלישי ב-18:50