הדוגמנית והשורדת, נטלי דדון, רקדה בביקני ב "לילה בכיף" אבל זכורה בעיקר בגלל הביקני שלבשה בעונת של "הישרדות VIP". במפתיע, הרגע המביך בחייה של דדון הוא בדיוק הרגע הזה בוא היא נאלצה "לעלות על ביקיני". אבל, באופן מפתיע עוד יותר, ככשאלנו אותה מה היה הרגע בו הרגישה הכי טובה עם עצמה, התשובה הייתה: "אני מרגישה הכי טוב עם עצמי כשאני בביקיני". ואם תהיתם איפה תמצאו אותה בעוד עשר שנים- "אני רואה את עצמי בתוך ביקני" היא משיבה ומצחקקת בחינניות.

אחד הדברים שאנחנו לא יודעים על נטלי הוא שהיא נרדמת עם בד על הפנים. "זה משהו שלא שחררתי מאז שהייתי ילדה" היא מסבירה. "לא ביררתי את זה אצל פסיכולוגים- זה פשוט עוזר לי להירדם". נוסף על הרגלים ישנים, דדון גם מחזיקה בכמה אמות טפלות. "תמיד לוקחת שקל מחמי כשאני קונה לו נעליים" מגלה "ואני גם סוגרת ארונות. לא באמת מאמינה בזה, אבל למען הסר ספק אני עושה את זה".

ככשאלנו אותה מה הייתה בגלגול הקודם השיבה: "חד-קרן". "זו נראית לי החיה הכי קסומה שיש ומאז שאני ילדה זה היה או סוס-קרן או בתולת-ים. דמויות שהן ספק קיימות ספק לא קיימות וחייתי באשליה הזו". כדי להבין יותר את דמותה של דדון פנינו להבין את כעסיה. "מכעיס אותי לגלות כפל משמעות בזמן שיחה עם מישהו. זה חוסר כנות אצל אנשים" אומרת ומדגישה עד כמה כנות חשובה לה. "לצערי גם הומצאה המילה 'שקר לבן' שזה עוד יותר מכעיס אותי. שקר זה שקר" אומרת נחרצות.

לאחר שביררנו מה מכעיס אותה, אי אפשר שלא לשאול מה הייתה בוחרת לתקן במדינה. "מאיפה להתחיל?" מגחכת. "אם להיות רציניים- סמים. לא בתפוצה, אלא הפוך. הייתי קצת מנקה את זה מהרחובות".

חיה ללא חרטה

נטלי מתגלה כבחורה אשר מאמינה בגורל. "אין דברים שאני יכולה להגיד שאני מתחרטת עליהם, כי גם מה שהתחרטתי עליו התברר לטובתי" היא אומרת באמונה שלמה. "בסופו של דבר אני מרימה את הראש ומודה לבורא עולם".

לסיכום, השיר האהוב שלה מתקשר ישירות לאופי החם שלה. "השיר Home של דפש-מוד" אומרת ומפתיעה בבחירה יוצאת דופן. "אני חושבת שהמילה 'בית' אומרת הכל בעצם. בשביל בית זה שורשים, יציבות ופינה חמה. מקום לברוח ממנו ולא אליו".

>> גם אבי בניהו עונה על השאלות הקשות

אנשים, ראשון - שלישי, בשעה 18:50