>> עוד כתבות על טדי שגיא

בזמן שטייקוני מדינת ישראל יורדים לאחרונה למחתרת, טדי שגיא מרגיש בוודאי נוח מאוד. הונו של שגיא, שנכנס לתודעה הישראלית בדרך מיוחדת אותה בחר בעצמו, מוערך כיום ב1.3 מיליארד דולר.
"איש המסתורין טדי שגיא. הוא נראה גם מסתורי בהתנהלות מול האנשים שלו. בתוך הקוצה שלו הוא סוג של קיסר" מספר שוקי שדה מ"דה מרקר" על איל ההימורים הישראלי, טדי שגיא.

"בעיניי זה עניין פסיכולוגי. אנשים שיש להם מיליארד דולר יכולים להרשות לעצמם מה שהם רוצים. כנראה שהקטע של שגיא הוא 'חברה, אני יכול להסתובב עם נשים שאתם לא יכולים להסתובב איתם'. זה מה שעושה לו את זה" מסכם רוני רימון, יועץ אסטרטגי.

מהכלא ועד למיליארד הראשון

כלא אייל היה ביתו של טדי שגיא למשך תשעה חודשים בפועל. הוא הורשע בגיל 22 בניסיון להריץ מניות בפרשה שנקראה "הדיסקונטאים". עבור אימו, ליזיקה, הנחשבת לאשת חברה מפורסמת בתל אביב, המאסר נחשב כמכה קשה מאחר וגם בנה הצעיר, רונן שני, הורשע בתחילת שנות ה-80 ברצח של ברוקר ונידון למאסר עולם.

בר רפאלי וטדי שגיא (צילום: אימג'בנק/GettyImages)
אני יכול להסתובב עם נשים שאתם לא יכולים | צילום: אימג'בנק/GettyImages
אחרי הכלא, שגיא נעלם מהאופק הישראלי, נוחת בלונדון ומקים את חברת Playtech שדרכה עשה את הונו. "בנאדם קורא את המפה כמה וכמה צעדים קדימה", אומר איתי אדם, מנכ"ל gotraffic."הוא יודע לזהות כישרונות ולהשיג את האנשים הנכונים.

מאז שחזר לישראל, הוא מחזיק בבית מפואר, במטוס הפרטי ובמשרדים הכי יקרים בישראל. ברזומה הרומנטי העשיר שלו ניתן למצוא את הבנות היפות ביותר כמו בר רפאלי, אסתי גינזבורג ומלכת היופי הנוכחית, יעל ניזרי. דני ענבר מנסה לחשוף את החידה המסתורית בשם טדי שגיא, בכתבה המלאה מתוך אנשים.

אנשים, ימי רביעי וחמישי, 18:50

כל האנשים בפרקים המלאים לצפייה ישירה