זאת אולי הזוגיות הכי מפתיעה ומדוברת של השנה האחרונה, ולמרות הקטרוגים, התהיות ולא מעט רפש שנזרק לעבר השניים, אנה ארונוב ואיתי תורג'מן ממשיכים להציג חיבור אידאלי, שממשיך להשתיק את כל מי שהעז לבקר את הצמד.

לרכילויות הכי מעניינות -  הצטרפו ל-mako בידור בפייסבוק

 ארונוב מדברת בפתיחות על הזוגיות המסקרנת עם הקולגה לשעבר שלה על האי הטרופי ב"הישרדות VIP", וכיום הפרטנר הרומנטי שלה.

"איזה יופי שהכרנו אחד את השני 'בלי בגדים'. בכל המובנים. זה בא מהמקום הכי חייתי, מסריח, הכי אמיתי, הכי עצבים ובכי וצחוקים", היא אומרת, "זה משהו שאנשים מגיעים אליו אחרי זמן ארוך. אנחנו התחלנו מהאמת, שהיא לא הכי תמיד יפה, היו גם ריבים ועצבים ודברים פחות נעימים, אבל זאת האמת". מספרת ארונוב על תהליך ההכרות עם תורג'י".

בהמשך הראיון מתייחסת ארונוב לשלל הביקורות שהזוגיות שלהם גוררת. "אנחנו כל כך חשופים כל הזמן, יש לאנשים צורך רע להגיב. זה כמו שאלך ברחוב ואראה זוג ואגיד 'נראה לי היא ממש לא מתאימה לו'. אני לא באמת מכירה את הסיפור ואין לי מושג. אף אחד גם לא באמת יודע מה יש לי בבית, מה אני חווה, מי אני ליד הבן אדם, איזה מין יחסים ואהבה יש לנו".

ארונוב מספרת לראשונה גם על הפערים בין המשפחה הרוסית שלה לבין המשפחה המרוקאית של תורג'מן. "זה ברור שיש פערים. אנחנו המשפחה הכי רוסית שיש כי ההורים שלי עלו לארץ נורא מאוחר. מהצד השני, משפחה הכי מרוקאית שיש עם כל החגים והמנהגים. זאת פעם ראשונה שצמתי בכיפור, לא מחובה, אבל יש לי גבר בבית שאני מאוד מכבדת את מה שהוא גדל עליו, את החיים שלו. אני במקום אחר. זה גם מאוד משפיע עלי בבגדים. לא תמצאי אצלי חולצה אחת עם מחשוף יותר. זה לא מושך אותי יותר, לא מגניב יותר".

ובסופו של דבר מגלה שהיא כבר לא קוראת טוקבקים."אני כבר לא קוראת את זה יותר. זה הפסיק להשפיע עלי כי פעם בכיתי מזה נורא. בהתחלה קראתי מלא, כל הקללות, מה לא קראתי על עצמי. אתה בוכה בסוף ואתה אומר ככה אנשים רואים אותי. ואז אתה מבין בסוף שלאנשים נורא קל לזרוק והם ממשיכים ביום שלהם. אתה מגיע למקום שלא מגיע להם שאני אסבול, פשוט לא מגיע להם. הגעתי למקום שיש לי פרטנר שאני יכולה להיות סמרטוט לידו והוא ירים אותי מהרצפה".

 "אנשים", ראשון - שלישי בשעה 18:50