ג'קי מנחם, בוגר העונה השלישית של "האח הגדול", בחר להתרחק מאור הזרקורים ולחזור לחייו הקודמים, טרם חשיפתו הכלל ארצית. בזמן עבודתו בבית הדפוס החדש, מפנה ג'קי מעט זמן עבורנו כדי לענות על השאלות הקשות.

כששאלנו אותו כיצד פותח את הבוקר בימים אלו, קיבלנו תיאור נרחב של כל מהלך היום שלו. "קם, מתקלח, מתארגן ומניח תפילין, הולך לעבודה שלי, לבית הדפוס, נכנס למשרד, עושה קצת ניירת, מתקשר לבנק אומר להם: 'מה נשמע? מה קורה?' ואז אני עולה על הוספה שלי ודופק בכל דלת של עורך-דין, חברת פרסום וככה אני מביא את העבודה".

נראה כי העסק דורש מג'קי את רוב זמנו ותהינו מתי הרגיש הכי טוב עם עצמו. התשובה, לא הייתה כל-כך רחוקה כמו שחשבנו. "פעם אחרונה זה היה כשפתחתי את העסק" משיב "סוף סוף חזרתי להיות ג'קי שעובד, שמזיע, שמרוויח- גבר שמפרנס את עצמו".

כמי שעובד קשה למחייתו ולהגשמת היעדים בחייו, הדבר אותו ג'קי היה בוחר לתקן במדינה הוא הגזרות הכלכליות שמוטלות על התושבים. "המדינה הזו אוכלת תושביה" אומר. "לוקחת עוד ועוד ולא עוזרת לתושבים לקום ולהתפתח".

"תודה למי שזיהו בי משהו אחר"

נראה כי ג'קי הוא לא רק פליט ריאליטי שמחפש פרסום וכי באמת חשוב לו לשנות דבריו בחייו. שאלנו אותו איזה יכולת על היה רוצה יותר מכל. "את היכולת לחשוב על משהו לדעת שהוא יהיה 'ברוקר'" מפתיע בבחירת יכולת יוצאת דופן. "שאני לא תוהה בהימורים שלי, בלי חששות".

ברוח ההצלחה שעוטפת את חייו לאחרונה, ממליץ ג'קי על סרט שנגע לליבו. "ראיתי סרט על גולשת שבגיל שתיים- עשרה כריש אכל לה את היד" הוא מספר. "היא דווקא הצליחה בחיים ונבחרה להיות הגולשת הכי טובה בעולם. דברים כאלו אני אוהב- שכוח הרצון מושך קדימה".

לסיום, נתנו לג'קי את ההזדמנות להודות לכל מי שחשוב לו. "קודם כל לבורא עולם ולהורים שלי" פותח ג'קי "ולהמון אנשים שזיהו בי משהו אחר ונתנו לי לצאת לחיים עם ראש מורם והמון אפשרויות. להם אני רוצה להגיד תודה".

>> גם נירו לוי עונה על השאלות הקשות

אנשים, ראשון - שלישי בשעה 18:50