אילנית לוי פותחת את הבית ואת הלב, מדברת על הגירושין מאייל ועל הזוגיות הלא פשוטה עם אלירז. כיום היא כבר בת 30 ולאחר ארבע שנים מהגירושין היא מקדישה את רוב זמנה לגידול הילדים. מוקפת במדעים, מולדת וחשבון, אילנית מראה כיצד היא מגדלת את הילדים, מכינה ארוחה חמה כל יום ועוזרת בשיעורי הבית. היא מתפקדת כאימא במשרה מלאה שכן מאמינה בקריירה, אבל מוותרת על פרויקטים ונסיעות עבודה לחו"ל למען הילדים. הקריירה כמובן במקום השני. "ברור שזה אחרת" היא מסבירה בנוגע לחיי הנישואים שאינם. "אין לי את ה 'קח' הזה בערב כשהבעל מגיע" מוסיפה. בנוגע להחלטה למקם את הילדים במקום ראשון אומרת "הבנתי שאם אבחר בקריירה במקום ראשון אז יגדלו אותם אנשים שהם לא אני". לאילנית חשוב שהילדים שלה יספגו ממנה ושהיא תכיר אותם כפי שאם צריכה להכיר את ילדיה. מצד אייל אילנית היא הדמות המחנכת של הילדים בהסכמה מלאה של השניים.

אילנית נולדה לפני שלושים שנה בחיפה לאב עובד "רכבת ישראל" ואם עקרת בית. היא הילדה הצעירה מבין חמישה אחים ואחיות. ב-2001, כשהייתה רק בת 19, זכתה בתחרות מלכת היופי של ישראל. מספר חודשים לאחר מכן פגשה את אייל גולן שבזמנו היה זמר עולה. כעבור שנה נישאו ונולדו להם שני ילדים: ליאם בן ה-9, ואלין בת ה-6. ב-2008 התגרשו בני הזוג. מעל מיטתו של ליאם מודבק פוסטר של האב המפורסם. "אם הם מתגעגעים אז הם מתקשרים, כי לפעמים הוא לא יכול לראות אותם הרבה" מספרת אילנית. כיום אילנית גרה ברחובות ולמרות הקשר הטוב אייל לא היה בדירתה אף פעם. "אנחנו בקשר טוב אבל לא חברים הכי טובים שישבו יחד לקפה בבית" מסבירה. הקשר הוא חברי בשביל הילדים והמפגשים המשפחתיים.

ב-2011 החלה להנחות תכנית בערוץ 24 יחד עם אלירז שדה. ההנחיה המשותפת הפכה מאוד מהר לזוגיות גם בחיים האמיתיים- כזו שיש בה אהבה גדולה. אלירז ישן אצל אילנית רוב השבוע כשהילדים נמצאים באמצע. "בהתחלה הוא לא היה ישן פה" מספרת אילנית "הכל קרה נורא בהדרגתיות". למרות הקשר החזק, לאלירז לא פשוט להכיל את כל החבילה של אילנית. "פעם אחת החלטנו שזה פשוט נורא קשה" היא משתפת. נראה היה כי העולמות השונים לא יכולים להיפגש והשניים החליטו להיפרד. "עד היום יש רסיסים של לב שבור" אומרת אילנית "אבל היום אנחנו מנסים שוב". לגבי חתונה וילדים- אילנית לא בטוחה שזה מה שהיא רוצה, אבל גם לא שוללת.

בהפגות המועטות שלה מתפקיד האם, ממשיכה לוי לטפח את קריירת הדוגמנות, המשחק וההנחיה. לוי לא מרשה לעצמה לא לעבוד ולסמוך על הכנסה מצד אייל בלבד. "לפני 10 שנים לא חשבתי שאהיה פה" מודה אילנית "החיים שלי לא צפויים כלל".

אנשים, ראשון-שלישי בשעה 18:50