>>  אביבה אבידן כובשת גם את היכל התהילה

אביבה שמואלי נולדה בשנת 1953 בירושלים ולה ארבעה אחים. בשנת 1971 שירתה בצה"ל בלהקת פיקוד דרום יחד עם ציפי מור וחנה לסלאו. בגיל 27 נישאה ליקי אבידן ולזוג שלושה ילדים. במהלך השנים, כדי להתפרנס, שרה בחתונות, עבדה כעוזרת בית והופיעה לצד אבי טולדנו כזמרת ליווי באירוויזיון. בגיל 37 הוציאה את אלבום הבכורה שכלל את הלהיטים "פרי גנך" ו"יהיה בסדר".
כיום, אביבה אבידן, נתפשת כזמרת בעלת הפוטנציאל הרב שלא מומש במלואו. מלבד הלהיט שהכי מזוהה איתה "פרי גנך", יש לה שירים נוספים רבים מפורסמים לא פחות שרוב האנשים כלל לא יודעים שהם שלה. "לא מיציתי את הכשרון שלי. הקדשתי את החיים שלי לחיי משפחה. הביתה והילדים שלי היו חשובים לי יותר מהכל" הודתה אביבה.

פרפרים בבטן

לפני כעשר שנים אביבה התגרשה מיקי אבידן, איש עסקים, אחרי 21 שנות נישואין ושלושה ילדים. "מה לעשות כשהחיים לא טובים, מפרקים את החבילה. חיים רק פעם אחת ורוצים לחיות יותר טוב" מספרת אביבה על החלק הראשון של חייה.

יוסי פלד (צילום: חדשות 2)
יוסי פלד. "פרפרים בבטן זה כיף" | צילום: חדשות 2
מאז הגירושים, חיה אביבה ללא בן זוג: "לא תיארתי לעצמי שיהיה לי כל כך קשה ה-אחרי. לא קל לבד" מודה אביבה. "רק ההורים שלי עזרו לי מידי פעם" הוסיפה. כיום, היא בזוגיות מאושרת עם יוסי פלד, גרוש בן 70 ואב לשניים, אלוף פיקוד צפון במיל ושר ללא תיק בממשלת נתניהו. חבר משותף של השניים הכיר ביניהם לפני כחצי שנה, רגע לפני שנכנסה לתוכנית הריאליטי "היכל התהילה" ששודרה בערוץ 24. "אני רוצה להגיד שפרפרים בבטן זה כיף, התחלה זה כיף, וכל דבר חדש מביא לריגושים" מספרת אביבה על האהבה החדשה בחייה.

אנשים, רביעי וחמישי בשעה 18:50

רמי לוי חוגג 35 שנה להקמת האימפריה שלו