יש מי שמותחים ביקורת על האופן בו ערבבה אסייג ספורט ורכילות צהובה ויש כאלה שמתארים אותה כאישה כוחנית. "מי שלא מכיר אותה, אני יכולה להבין למה הוא מפחד" טוענת שרון פרי, מגישת חדשות וספורט ב-ONE. "מי שמכיר אותה, אין מצב" מוסיפה.

הדרך שלך שנויה במחלוקת אבל בעניין אחד הקונצנזוס מוחלט - אופירה עשתה את זה. היא משמשת כמנהלת התוכן של אתר האינטרנט ONE, היא  מגישה תכניות רדיו פופולרית ברדיו תל אביב יחד עם אייל ברקוביץ', יצרה מספר סרטים דוקומנטרים על דמויות בולטות בתחום הספורט, וידה עוד נטויה.

אופירה אסייג נולדה ב-6 באוקטובר 1973, ביום בו פרצה מלחמת הכיפורים. היא האחות הרביעית בין שישה אחים ואחיות שהתגוררו בדירה ממוצעת בדימונה. כבר בגיל 13 התגלתה כיזמית צעירה כשעבדה כקוסמטיקאית מתחילה. שנתיים מאוחר יותר החלה לעבוד במספרה בדימונה שם הכירה  את החבר הראשון שלה, מישל אבוחצירה. "היא התקדמה במספרה ותוך שנה נהלה את כל העניינים. אני ואופירה היינו שלוש שנים יחד והיינו מאוד מדוברים" מספר אבוחצירה.

אחרי הצבא היא עבדה כפקידה זוטרה במשרד הרישוי אבל היו לה חלומות גדולים. אסייג מעידים מכריה היא מאלה שמגשימים חלומות. המרואיין הראשון של אסייג ברדיו היה מאמן הפועל באר שבע באותה תקופה, אלי גוטמן. היום הוא מאמן נבחרת ישראל. גם כאן ערבבה אסייג ביזנס ופלז'ר כשניהלה רומן סוער ומתוקשר עם המאמן הנשוי שהתפוצץ כאשר אשתו החוקית של גוטמן, התפרצה לאימון שניהל והשליכה חפצים וגרמה להפסקת האימון.

משלבת ביזנס עם פלז'ר

בשנת 2001 הצטרפה אסייג לאתר האינטרנט ONE כשהיה בבעלות משותפת של חברת "טלעד", השדר יהורם ארבל ושני יזמים צעירים, אודי מילנר וגילי מנקין. אסייג הייתה אחראית למדור "גליצ'ים" - מדור רכילות הספורט הראשון בישראל.  לצד אויבים שצברה, הובילה אותה העבודה ב-ONE לחברויות עם כמה וכמה דמויות מפתח בספורט הישראלי שאותן סיקרה.

גם ארקדי גאידמק, שכיכב ב-ONE בכלל ובמדור גליצ'ים בפרט, הפך למקורב. אסייג הועסקה בערוץ "בית"ר TV" וברדיו 99 שהיה בבעלות ארקדי גאידמק, וזה לא מנע ממנה לפרסם אייטמים אוהדים עד דביקים על גאידמק עצמו ועל יד ימינו יוסי מילשטיין. לא רק חברים טובים וספורטאים מצטיינים כיכבו במדורה של אסייג, גם גורמים עברייניים.
חבריה של אסייג מספרים שהיא מכורה לעבודה. לכן זה לא ממש מפתיע שגם את אהבת חייה מצאה כשהביזנס והפלז'ר נפגשו. גילי מנקין, הבוס מאתר ONE הפך לבן זוגה. אסייג ומנקין התחתנו בשנת 2008, ממרחק 154 קילומטרים מדירת השיכון בדימונה בה גדלה, היא מתגוררת כיום בפנטהאוז בשכונת נאות אפקה שבצפון תל אביב. יחד עם מנקין היא מגדלת שני ילדים.

אופירה אסייג נמנעה מלהגיב לנושאים ספציפיים שהצגנו בפניה. פרקליטה, עו"ד שי אליאס, טען בשמה של אסייג, כי שידור הכתבה הוא פרי נקמה עסקית של "קשת", בסמוך לסיום שיתוף הפעולה בין אתר ONE לאתר mako.

אלה לא ימים חגיגיים עבור הכדורגל הישראלי. לא ברור לאן מועדות פניו אבל קשה לתאר אותו בלי אופירה אסייג. צפו בכתבה המלאה

אנשים, ראשון-שלישי בשעה 18:50