השבוע נחתום את שנת 2019 ואיתה את העשור האחרון, בו שודרו בתכנית אנשים מאות ראיונות עם זמרים, שחקנים, פוליטיקאים ואנשי ציבור אחרים שנתנו לנו הזדמנות להכיר אותם כפי שהם באמת. בחרנו את עשרת האנשים והסיפורים שעשו לנו את העשור, ובכל שבוע בחודש האחרון הצגנו לכם שניים מהם. הפעם, אתם בוחרים בפעם האחרונה: מי תהיה כוכבת הריאליטי של העשור, ליהיא גרינר או אביבית בר זוהר?

אביבית בר זוהר

אביבית בר זוהר פרצה לחיינו לפני כשבע שנים ומאז היא לא מפסיקה לייצר כותרות, לשתף את חייה ברשתות החברתיות וגם לקבל לא מעט ביקורות על אורח החיים שלה. רתם איזק פגשה אותה בביתה בתקופה בה היא החליטה להמציא את עצמה מחדש כגורו להעצמה נשית וזוגיות. "את רוצה שהוא לא יבגוד בך? את תתנהגי כמו האישה שהוא התאהב בה. את רוצה שהוא לא יבגוד בך? תהיי סקסית ותפסיקי לשים עלייך את הטרנינג עם השרוול הזה שאת דופקת עלייך. את רוצה שהוא לא יבגוד בך? לכי תתאפרי", היא אמרה בראיון, שבין היתר ליווה גם סדנה לנשים שהעבירה בר זוהר בביתה.

הסגנון של בר זוהר הפך אותה לדמות שנויה במחלוקת לאורך השנים. היא מעולם לא הסתירה את העובדה שהיא עברה ניתוחים פלסטיים, כולל הגדלת חזה, הגדלת ישבן ולאחרונה גם השתלת קוביות בבטן, אבל היא המשיכה לספוג ביקורת באופן עקבי. "יש לי את כל המכלול הזה שאנשים נוטים לא לייחס לו חשיבות, לשים את זה בצד ולהגיד: 'אוקיי, יש לה ציצים, יש לה עיניים, יש לה שפתיים, בטח היא סתומה'", אמרה בר זוהר. "בעולם משום מה מעריכים את היופי שלי ואת האינטילגנציה. פה בארץ אין את הדבר הזה שמקבלים מישהי שהיא קצת שונה מהם, וזה בסדר, בנות. אל תתנצלו על זה. בחיים לא תשמעי אותי בראיון יושבת ומתנצלת, זאת אני".

גם המסרים שהעבירה אביבית ברשתות החברתיות ובפרט בסטורי שלה באינסטגרם שהפך לפופולרי, נתפסו לא פעם כבעיתיים. בראיון היא לא היססה לחלוק את משנתה: "הגבר שלי לא יכול לצאת מהבית אם לא יהיו בינינו יחסים אינטימיים", אמרה בר זוהר. "לא מעניין אותי שהוא מאחר לעבודה, לא מעניין אותי שאני צריכה ללכת, אני אקום לפני, אני אהיה איתו, אני אנשק אותו אני אוהב אותו, אני אהיה איתו באינטימיות, אחרי זה אני אלך לסידורים שלי".

ליהיא גרינר

15 דקות התהילה של ליהיא גרינר נמשכות כבר תשע שנים. היא מככבת ללא הפסקה בקמפיינים, בתכניות טלוויזיה ובמדורי הרכילות. חיים אתגר פגש אותה שבוע לפני שהופיעה בקדם אירוויזיון, שם היא התמודדה על האפשרות לייצג את ישראל בתחרות שהתקיימה באותה שנה בשבדיה. זה כאמור לא צלח, אבל גרינר לא פספסה את ההזדמנות להוכיח שיש הרבה מעבר לטראש והשקות. "אני שרה מלא זמן, מגיל קטן. מגיל 9 אני במקהלה עם בית הספר. שרנו שירים של מלך האריות. כולם צוחקים עליי, אבל הם לא מבינים שאני זאת שצוחקת הכי הרבה מהכל. אם אתה חושב שאני טיפשה, אני בטח האדם החכם ביותר שתפגוש", אמרה גרינר בראיון.

בזמן שהקולגות שלה נעלמו מהעין, היא הצליחה להישאר בתודעה בעזרת שערוריות מתוקשרות ונוכחות גבוהה באירועים יח"צניים, ואפילו התפרנסה ממעמדה וניסתה למנף את ההצלחה למיזמים עסקיים. "הבידור והתקשורת עשו אותי, את כל הדמות הזאת שמייצרת את כל הפרובוקציות, או איך שלא תקרא לזה", טענה גרינר, "אני הרבה מעבר".

במהלך הראיון הכניסה גרינר את חיים אתגר לביתה שבגבעתיים, שם היא מתגוררת עם בעלה, יוסי צבר, דוגמן לשעבר ויזם בתחום הנדל"ן. היום הם כבר הורים לשלושה ילדים, מייקי, ג'ולין ואליאנה (אלי), אבל אז הקשר היה עוד בחיתוליו. "זה התחיל מסטוץ. בסופו של דבר סיימנו את הערב ביחד", סיפר צבר בראיון. "לפני שהכרתי אותה, לא חשבתי בכלל על חתונה".