את דנה רון אתם מכירים מימי "האח הגדול", בעיקר כאישה חזקה, שאין לה בעיה לעמוד על שלה. הכתבה שלפנינו מספקת הצצה לרון קצת אחרת, רכה, פגיעה וכואבת, מדברת על האבא שנטש ועל הנישואים לבעל הראשון.

לרכילויות הכי מעניינות - הצטרפו ל-mako בידור בפייסבוק

"בואי נדבר דוגרי, את מסתכלת עליי והדבר הראשון שעולה לך לראש הוא: הנה עוד פולניה אליטיסטית שנולדה עם כפית של זהב, שיש לה הכל ובטח יש לה חיים דבש. אבל מה שרואים זה לא בהכרח מה שבאמת", חושפת רון בראיון שישודר הערב בתוכנית "אנשים".

"לא היה לי אבא", ממשיכה רון, "אני לא בקשר עם האבא הביולוגי שלי. בגיל שש אני זוכרת את עצמי על הדשא ברמת אביב, גרנו בשיכונים ובא אלי מישהו ואומר לי, 'אהלן אני אבא שלך'. וכך בעצם הוא שוב נכנס לחיי, אותו אבא ביולוגי ושוב נעלם. בגיל 35 שוב משהו בער בי לאתר אותו ולפגוש אותו, רציתי שיראה מה הוא הפסיד. ככה ילד מרגיש. ילד נטוש זה מה שהוא מרגיש. לא קיבלתי את מה שרציתי, הוא לא הסתכל עליי ואמר את יפה, חכמה ומיוחדת. ובזה זה נגמר".

בגיל 13 הכרת את בעלך הראשון.
"נכון, יוסי היה בחור חתיך, הורס ומקסים ונתן לי את כל מה שלא קיבלתי בבית, תשאלי מה?".

מה?
"קנאות אובססיבית, הייתי צריכה לתת לו דין וחשבון מה שלא דרשו ממני בבית. וזה פשוט כבש אותי. ככל שהוא יותר דרש ממני: 'איפה היית? מה עשית? עם מי דיברת? לא מרשה לך זה וזה' – אמרתי וואו, הוא אוהב אותי. לקראת סיום י"ב החלטנו שזה הרגע להתחתן, התחתנתי מאהבה. הוא היה כל החיים שלי. מהרגע שהתחתנו דברים השתנו".

רון מספרת כי לאחר הנישואים, החל בעלה לאסור עליה להיפגש עם חברות. "'את רוצה חברות? יש את אמא שלי, אחותי. אחר הצהריים אין לך מה לחפש בחוץ'", היא משחזרת. "אחרי שמונה שנים, שני ילדים ועסק החלטתי ללכת. כשאת נשואה לאדם עם מנטליות פרימיטיבית, לא כל כך מהר נותנים לך ללכת. אתה איפשהו רכוש.

"אני חושבת שנולדתי מחדש אחרי הגירושין. מצאתי את עצמי לבד בבית עם שני תינוקות, בלי משפחה, כי אין משפחה. יושבת שישי, יושבת חגים, יושבת בכלל איתם בבית ומסתכלת על הקירות. האטרקציה הכי גדולה שהייתי יכולה לעשות זה להיכנס איתם לאוטו ופשוט לנסוע בלי מטרה. אני לא יכול לתאר במילים את התחושה של לבד. אני זוכרת את עצמי שעות יושבת ובוכה, ואין עם לדבר, אין לך אפילו להגיד לה כואב. זה כאב מעומק הנשמה".

בעלה לשעבר של רון מכחיש את הדברים.

אירוע רוח נשית - דנה רון (צילום: ראובן שניידר)
פתחה את הלב | צילום: ראובן שניידר