>> כל מה שאתם רוצים לדעת על משפחת גינדי

משפחת גינדי, עד לא מזמן, הייתה שווה נדל"ן שנחטף בישראל. ה"גינדים" יצרו אירועים בהם לכאורה רק ברי מזל זוכים להשתתף. אך המצב החברתי לא עבר לידם והגינדים הקפיאו את אירועי המכירות המיוחדים.

האחים אברהם, משה ויגאל גינדי היו בשנות ה-80 מלכי הנדל"ן בישראל. אז גם הומצאה שיטת השיווק הגרנדיוזית. אברהם גינדי היה הבכור במשפחה שהפכה לסיפור ההצלחה מראשון לציון בשנות ה-70. אברהם היה גם זה שלקח ללב יותר מכולם כשהחובות החלו להיערם עד שהתאבד.

"זה היסטוריה. הייתי ילד קטן ואני לא מתכוון להתייחס לאירוע. הוא עשה דברים טובים, היה לו אכפת והוא לקח את זה אישית" סיפר מנור גינדי, מבעלי גינדי השקעות. מנור, בנו של משה הוברח אז מהארץ והאחים של אברהם החליטו לברוח מישראל מחשש מתביעות וחקירות. הם חוזרים לאחר תקופה ארוכה וחוזרים לגדולה דרך פרויקט קניון הזהב בראשון לציון.

כיום פועל הדור הצעיר. רביעיית ילדיו של יגאל גינדי הקימו את "גינדי החזקות". בניו של אברהם גינדי, בונים הרבה פחות ובעיקר בראשון לציון. ממשיכיו של משה גינדי הם החתנים אורי לוי ואייל פרידמן והבנים כפיר ובעיקר מנור גינדי.
מנור גינדי כבש את היכל התרבות והשוק הסיטונאי ומייצג עבורינו את שבט גינדי 2011. בגיל 22, פותח מנור גינדי את "גינדי השקעות", החברה נסחרת בבורסה ושוויה כיום מוערך בכ-150 מיליון שקלים.  הוא בן 37, רץ שלוש פעמים בשבוע, נשוי לבת אל סקאל, ממשפחת סקאל המפורסמת. לזוג ארבעה ילדים ועכשיו הוא צופה על תל אביב - היעד הבא שהם מנסים לכבוש. צפו בכתבה המלאה מתוך אנשים

>> כל מה שאתם רוצים לדעת על משפחת גינדי

אנשים, רביעי וחמישי, 18:50

פספסתם? הפרקים המלאים של אנשים לצפייה ישירה

דרור גלוברמן ואפרת אברמוב מחכים לכם גם בפייסבוק הרשמי של אנשים