מה הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה קם בבוקר? הדבר הראשון שאני עושה כשאני קם בבוקר זה לאכול קורנפלקס או פריכיות אורז עם טחינה וביצה. שני לבנים וצהוב אחד.

מה הוא בית בשבילך? בית בשבילי זה כל מקום שהריח של הבישולים של אמא שלי נמצא בו. היא מבשלם עם המון כורכום. אז בערך כל מקום שיש בו כורכום.

מי הדמות שהכי השפיעה עלייך? הדמות שהשפיעה עליי הרבה בשנים האחרונות מהזווית המקצועית זה ארז (טל). זה אומנם נשמע כאילו אני מפרגן לו כי הוא מנחה איתי ואני מתחנף אליו, אבל להסתכל עליו מהצד ולראות את הקור רוח שבו הוא מתנהל במצבים מאוד מלחיצים – אני מרגיש שאני מחכים ומשכיל שאני לידו. יש לו את היכולת להסתכל על מצב מבחוץ ולהגיד מה צריך לעשות ולי בדיוק את ההפך.

מה השיר האהוב עלייך? "יש לי בן זוג מברצלונה שלקח אותי להופעה של זמרת ספרדיה ששמה רוסריו פלורנס ופתאום ראיתי אותו רוקד, הוא רוקד כמו ספרדי. היה נורא מדליק. יש לה שיר שנקרא "איך אתה רוצה שאני אוהב אותך?" וההמשך של המשפט זה כשאתה לא כאן? ברור שאפשר לאהוב אותו רוסריו, גם כשהוא לא כאן אפשר לאהוב אותו – אהבה זה בלב".

מה מצחיק אותך? "מה שמאוד מצחיק אותי זה אנשים שנופלים מכסא. הבמאי שלי בצילומים בא לשבת על כסא שהוא חשב שיותר קרוב אליו והוא צנח על הרצפה. להגיד לך שלא יכולתי להזהיר אותו? יכולתי! בחרתי שלא".

ממי היה לך קשה להפרד אם היית נכנס לבית האח? "אני יכול להגיד לכלב שלי, עמוס, אבל זה שקר! לאייפון. זאת האמת. באמת אני מכור לאייפון יש לי דלקת ביד וזה יכול לעבור בשנייה אני רק צריך להפסיק עם האינסטגרם, הפייסבוק וכל המשחקים האלה. גם אם אין לי שום סיבה לגעת באייפון אני מתחיל לחפש מה לעשות איתו."

מה הדבר האחרון שאתה עושה לפני השינה? "הדבר האחרון שאני עושה לפני שאני הולך  לישון זה להטעין את האייפון. איך אני יכול לתבוע את סטיב ג'ובס?".

>> לכל כתבות "אנשים"

>> צפו במסר היומי שהכין לכם האח הגדול