העונה הנוכחית של "האח הגדול" אמנם נמצאת רק בתחילת דרכה, אבל בוודאי כבר אפשר להכריז כי ענת צאיג נחשבת לאחת הדיירות היותר מרתקות של הבית בפאזה הנוכחית שלו.

צאיג (40), לסבית מוצהרת ומורה לעברית במקצועה, אומנם טרם הספיקה לקחת חלק בסערות שפוקדות את הבית, אבל קשה מאוד להתעלם מהנוכחות הייחודית שלה.

בראיון מיוחד שנתנה לתוכנית "אנשים" רק יממה לפני כניסתה לבית, מספרת צאיג כי היא האנטיתזה המוחלט לפרופיל האנושי שבדרך כלל מאכלס את בית "האח הגדול". "כל הדבר הזה זה מסע פסיכי", היא אומרת, "זה ללכת נגד האופי שלי ונגד מי שאני".

בהמשך הריאיון מספרת צאיג מתי גילתה לראשונה שהיא אוהבת בנות: "בגיל 4. הבנתי שאני אוהבת בנות כי הייתה לי פנטזיה על הגננת שלי", מדברת על הרצון למצוא אהבה: "בא לי שתכנס אישה לחיי" וחושפת מי היא אשת החלומות שלה: "עלמה זק פשוט הורסת את הבריאות. היא סקסית ורכה, אני פנויה אם היא רוצה".

אחותה של ענת, מירי, מדברת גם היא בכתבה ומספרת על ההתרשמות שלה מפועלה של אחותה בבית האח עד כה. "היא נורא יפה דרך המסך. אני מזהה את הבעות הפנים שלה ואני מאוד דואגת לה. ענת היא בן אדם מאוד פרטי ותוכנית כמו האח הגדול יכולה להוציא את כל הקישקה שלך ולחשוף גם דברים פחות יפים.

"הייתה לנו הערצה, סגידה לאמא שלי, ולימים זה הפך להיות סגידה לנשים. אני לא חושבת שהביאו את ענת על תקן הלסבית. זה זניח. יש בה הרבה מעבר".

>> החבר של קרין בן גלים כיכב בריאליטי  

mako בידור בפייסבוק, בטוויטר, באינסטגרם ובגוגל +

ענת צאיג
ענת צאיג. יש עוד למה לצפות | צילום: יריב פיין וגיא כושי