>> כל מה שאתם רוצים לדעת על דפני ליף

לפני חודש וקצת דפני ליף היתה עוד צעירה תל אביבית אנונימית. מאז החלה מחאת האוהלים היא הפכה לאחת הדמויות המזוהות ביותר עמה. בשבוע האחרון היא עומדת בפני המבחן החשוב של הפגנת המיליון והתמודדות עם לחצי התקשורת. בכתבה המלאה שתשודר הערב באנשים היא מספרת לדני ענבר על ההתמוטטות שחוותה. לא רבים יודעים שדפני היא חולת אפליפסיה, מחלה שהתקפיה גוברים בעקבות תשישות ולחץ, בשבוע האחרון חוותה דפני התקף נוסף והיא מתארת אותו: "הייתי מותשת. הגוף מותש. יש לי סימנים כחולים על הרגלים מהנפילה".

"הייתה תחושה שמישהו לא רוצה שזה יצליח"

בינתיים היא מתאוששת מהאירועים הנפשיים האחרונים ומתחזקת לקראת המבחן הגדול של המאה - הפגנת המיליון. "גורמים חיצוניים מנסים להשתלט על הסיפור הזה" מספרת ליף לדני ענבר על מכבש הלחצים שהיא חווה על בסיס יומי. "אני עד עכשיו לא יודעת מי האנשים האלה. הייתה תחושה שמישהו ממש לא רוצה שמה שקורה כאן יצליח" הוסיפה.

בריון בתשלום

ליף פונקה עד השבוע על ידי התקשורת עד שהגיע שרון גל מערוץ 10. "לא היה שם באמת סקופ. הייתה שם התנפלות" סיכמה ליף את הראיון המדובר. "אני ממש הרגשתי שמדובר פה בבריון בתשלום" הודתה ליף. אחרי השיח הציבורי שנוצר סביב הראיון הזה, דפני מגיבה על האירוע ונזכרת שהדובר של המהפכה, רועי נוימן, הראה לה הודעת SMS משרון גל חודש וקצת לפני הראיון.צפו בכתבה המלאה מתוך אנשים

>> כל מה שאתם רוצים לדעת על דפני ליף

אנשים, רביעי וחמישי, 18:50

פספסתם? הפרקים המלאים של אנשים לצפייה ישירה

דרור גלוברמן ואפרת אברמוב מחכים לכם גם בפייסבוק הרשמי של אנשים