איריס אברמוב, אנחנו צריכים את עזרתך הדחופה. בפרק בכורת "אף אחד לא עוזב את פאלו אלטו" הצטברו שאלות ותעלומות רבות שאנחנו לא מצליחים להפסיק לחשוב עליהן מאז ולפתח תיאוריות. לקראת הפרק השני שישודר במוצאי שבת (אחרי החדשות, ערוץ 12), ריכזנו את סימני השאלה הכי בוערים עד עכשיו: הגופות בפקולטה לרפואה, העימות בין הברוכיאנים לחיג'אזים, הסיבה שאיריס ובעלה עופר כבר לא ביחד - ואיך זה קשור לשיבלי?

 1. מי הם צמד השוטרים, או "השוטרים", שבסצנת פתיחת הסדרה חטפו את ילדיה של איריס, תומר ושירי? מה הסיבה שעשו זאת, מה הם רוצים להשיג?
 2. מה קרה בין איריס לבעלה, עופר, שבגללו השניים נפרדו ועוברים הליך גירושים? כשאיריס מורידה אצל עופר את הילדים הוא מזכיר את שיבלי, בלש בתחנה שעובד עם איריס. מאוחר יותר, כששיבלי ואיריס נפגשים בפקולטה לרפואה, הוא מלטף אותה. מה טיב היחסים בין השניים? האם איריס בגדה בבעלה עם שיבלי? ומי זו אותה מונא שהזכיר שיבלי, שמצבה לא טוב?
 3. איך הגיעו גופותיהם של סולימאן חיג'אזי ושומר הראש שלו, ג'אבר איברהים, לפקולטה לרפואה בטכניון?
 4. מה קרה במוסך שבבעלות ג'אבר בג'סר אלזרקא, שם לפי הדיווח היה קרב יריות לפני כמה ימים? האם זה המקום שבו בוצע הרצח?
  תומר ושירי ב"אף אחד לא עוזב את פאלו אלטו" (צילום: מתוך "אף אחד לא עוזב את פאלו אלטו", קשת 12)
  מי חטף את הילדים - ומה הוא רוצה להשיג? | צילום: מתוך "אף אחד לא עוזב את פאלו אלטו", קשת 12
 5. באיזה עניין הלשינה איריס למח"ש על חבריה לתחנה, דבר שבגללו הקולגות שלה נוטרים לה טינה עד היום?
 6. מנהל המעבדה, ד"ר יקותיאל צ'ופק, מעריך שמישהו מנסה להתנכל לו או לפקולטה. מי עשוי לרצות להתנכל לו ולמה?
 7. עידן לוריא, אחד הסטודנטים לרפואה, סיפר לאיריס ששכח את השעון שלו במעבדה. בהמשך, איריס מצאה שעון על אחת הגופות. איך השעון התגלגל לשם? בטעות או בכוונה? האם עידן מעורב בפרשת הרצח?
 8. לאן נעלם הסטודנט שחר לוגסי? החוקרים גילו כי לילה לפני שהתגלו הגופות, לוגסי נשאר עד מאוחר במעבדה והזיז את הגופות ממקום למקום. בהמשך, נעלם מעל פני האדמה והטלפון שלו אוכן באילת. מה הסיבה שנסע לאילת ושלא מצליחים ליצור איתו קשר? מדוע התעסק עם הגופות בלילה לפני שנתגלו?
  שחר לוגסי ב"אף אחד לא עוזב את פאלו אלטו" (צילום: מתוך "אף אחד לא עוזב את פאלו אלטו", קשת 12)
  שחר לוגסי בלילה שלפני היעלמותו | צילום: מתוך "אף אחד לא עוזב את פאלו אלטו", קשת 12
 9. בחיפה מתחולל קרב עקוב מדם בין שתי משפחות פשע: הברוכיאנים והחיג'אזים. כשחיילי חיג'אזי חיפשו את סולימאן, אדהם חיג'אזי פגש את שיבלי ושאל אותו: "איך זה להיות בצד השני?". מה מסתיר שיבלי בעברו? האם עבד עם אחת המשפחות וחצה את הקווים?
 10. לאבא של שחר לוגסי, הסטודנט הנעדר, יש חנות להדפסות בשם "לוגסי מסמכים" הממוקמת בעיר התחתית, בטריטוריה של הברוכיאנים. כפי הנראה האבא נדרש לשלם להם פרוטקשן, אבל האם המשפחה מסובכת אפילו יותר עם הברוכיאנים? איריס גילתה שהטלוויזיה בביתם נעקרה ובהמשך אופנוען הניח מטען מחוץ לחנות ופוצץ אותה. האם למשפחה יש חובות לברוכיאנים? האם שחר הסתבך איתם?
 11. במסעדה, בן למשפחת ברוכיאן שוחח בטלפון עם גבר מסתורי על הגופות שהתגלו בטכניון ועל כך שאיריס מרחרחת סביב הפרשה. הבן של הגבר שהיה בצד השני של הקו נכנס למסעדה לפגישה עם אותו ברוכיאן. עם מי ברוכיאן שוחח בטלפון? מה הסיבה שנפגש עם הבן? האם הברוכיאנים הם אלו שרצחו את חיג'אזי ואיברהים?