בראיון ל"אופירה וברקוביץ'" חשף ח"כ נפתלי בנט כי נתניהו התקשר אליו לפני כשבועיים והציעו לו להיכנס לממשלה. בנט לטענתו, סירב. "נתניהו הציע לי להיכנס לממשלה כשר ביטחון. יכולתי לקבל את תיק הביטחון, להיותת ממלא מקום ראש הממשלה ולקבל עוד שלושה תיקים".

כשנשאל אם יקבל שיחה מנתניהו אחרי הבחירות ויציעו לו תפקיד שר לבחירתו יצטרף לממשלה ענה בנט: "כמו לפני שבועיים כשביבי עשה בדיוק את זה, אני אגיד לו 'ראש הממשלה נתניהו כשלת, צריך להחליף אותך. תודה על כל מה שעשית למען עם ישראל. אתה צריך לרדת בכבוד, לתת למנהיג ולראש הממשלה הבא לחלץ את ישראל כי אתה כבר לא יכול לאחד את העם'".

אז אתה לא הולך עם ביבי?
"זה תלוי בציבור. אם אין לי מנדטים אז מה אני אעשה?".

אם יש לך 20 מנדטים?
"אז אני ראש הממשלה הבא כי בשונה מכל המפלגות האחרות, אני היחיד שלא מחרים ולא מוחרם על ידי אף אחד".

בנט הוסיף שהוא מוכן לעשות ויתורים, גם דברים מהותיים עבורו. "אם יתנו לי את הכוח, אני מקים ממשלה ושם את הפוליטיקה בצד, כולל דברים שחשובים לי כמו ריבונות. כן אני, אבי הריבונות, שם את זה בצד".

סמוטריץ' ייתן לך?
"לא אכפת לי, זה יקרה. אני מנהיג המפלגה, לא אף אחד אחר".

תגובת הליכוד: "ראש הממשלה נתניהו מוביל את קבינט הקורונה למבצע החיסונים המהיר בעולם שיביאו את ישראל לצאת ראשונה בעולם מהקורונה. כל ההצעות של בנט נכשלו בעולם, כולל באירופה שקרסה לסגרים עם אינספור מתים יותר מישראל".

תגובת גדעון סער: "תקווה חדשה בהנהגת גדעון סער תמשיך להציג את עמדותיה ותכוניותיה לעתיד ישראל ואין לה עניין להיגרר לקמפיין של השמצות, הכפשות ותגובות אישיות".