ההופעה של טרזן האוסטרלי, ג'ק ווילסון, נראתה פשוט כמו פרסומת לנינג'ה האולטימטיבי. תוך שלוש דקות ווילסון שרף את מסלול הגמר של הגרסה האוסטרלית בעונת הבכורה ששודרה שם ב-2017. מאז כבר קרוב ל-7 מיליון גולשים צפו בקטע המושלם שלו מהתוכנית וכמו שהוא נראה על המכשולים, פלא שהאוהדים שלו מהיציע צעקו לו שזה קטן עליו?

התחזית: יהיה חם. כבר בעונת הבכורה שלו, החזאי ג'ו מורבסקי, עלה לגמר הגדול של הגרסה האמריקאית ולחץ שם על הבאזר של ה-Stage Two. למעלה ממיליון גולשים צפו בקטע שנכנס כבר להיכל התהילה של הנינג'ה. מאז הוא הגיע לגמר הגדול בכל עונה ובשניים מהם גם ניצח כשהיה המתמודד שהגיע הכי רחוק על המסלול. חוץ מהעבודה כחזאי בטלוויזיה, מורבסקי הוא מאמן פארקור וג'ימנספיט, שגם מעביר שיעורים ב"אקדמיה לנינג'ות".

בני גראמס הוא פארקוריסט גרמני מטורף ששבר את הרשת. קטע שלו לוחץ על הבאזר בסיומו של מסלול מטורף של התוכנית בארצו צבר כבר למעלה מארבע וחצי מיליון צפיות תוך שנה. האתלט המקצועי הזה נמצא יותר זמן באוויר מאשר על הקרקע ויש לו עמוד אינסטגרם עם קרוב ל-10,000 עוקבים אותם הוא משתף בסרטונים מקירות טיפוס, מסלולי פארקור ותחרויות נינג'ה.

מי ששוברת את הרשת גם כשמדובר בדמות לגו היא ג'סי גראף. בחברת לגו העולמית לא יכלו להישאר אדישים להישג השיא של גראף, פעלולנית וונדר וומן שהייתה האישה הראשונה ללחוץ על הבאזר של ה-Stage One במסלול הגמר. בחברה יצרו קליפ לגו מושקע שמשחזר בדיוק את ההופעה המיתולוגית שלה, כולל ההתלהבות של השדרנים והקהל. יותר מ-2 מיליון גולשים כבר צפו בקטע הזה.

תוכנית אתגר הנינג'ה באינדונזיה נראית מעיניים ישראליות ביזארית לגמרי. מסתבר שבמדינה יש גרסה צבאית של התוכנית בהשתתפות חיילים מהצבא האינדונזי האימתני. קצת כמו שילוב מוזר בין "קולה של אמא" ל"היחידה". ז'אז'אנג ווילדאן, למשל, הוא מתמודד-חייל שהחמיץ רק בכמה מטרים את פסגת הר מידוריאמה, המכשול האחרון של מסלול הגמר. אבל גם הפאדיחה בסוף לא מנעה מהחבר'ה שלו להעמיס אותו על הכתפיים לחגיגה שצברה כבר למעלה ממיליון צפיות.

>>עקבו אחרי עמוד הפייסבוק הרשמי של "נינג'ה ישראל" 2018

>>לוח שידורים ערוץ 12 

"נינג'ה ישראל": פרקי הגמר בחמישי ושבת בקשת, ערוץ 12