חלי חדד נפצעה לפני 13 שנה בפיגוע נגד אוטובוס הילדים בכפר דרום, כשהייתה בת 8. מאז היא מחפשת את החובש שהציל אותה, הבוקר בתכנית "הבוקר של קשת", זה קרה.

חדד נסעה מביתה בכפר דרום באוטובוס לכיוון בית הספר, כשמטען הצד הופעל. הנהג הצליח לנסוע למוצב צה"לי, אליו הגיע אותו חובש עם חיילים נוספים. שני ילדים נהרגו ומספר ילדים נפצעו, בהם גם חדד. מיד לאחר החילוץ, היא הועברה יחד עם חבריה לבית החולים עם פגיעות ברגלה ולאחר שיקום של כשנה חזרה לשגרה מלאה. כשהייתה בבית החולים הגיע החובש, יניב, לבקרה. אך מאז היא ניסתה לפגוש בו. "בעיקר רציתי להודות לו, הוא נתן לי את הטיפול הראשוני, זה שהציל את חיי".

מי שהציל את חדד, היום בת 21, הוא יניב פרץ. "שמענו את הפיצוץ וראינו את האוטובוס. בתור חובש קרבי אומרים לך שאתה אף פעם לא יודע איך תתמודד ברגע כזה. כל הציוד שלנו היה בנוי כדי לקבל פצוע טראומה בוגר, התאמנו על בוגרים, ואז פתאום נתקלנו בילדים", סיפר הבוקר, "היא בגילאים של האחים של הקטנים שלי, זה עשה לי את הכל הרבה יותר קשה. הייתי חובש יחידי, אבל כל המחלקה שלי סייעה ותפקדה שם בצורה יוצאת מן הכלל". על כך שחיפשה אותו כל השנים אמר, "שתדעי שאם הייתי יודע שאת מחפשת אותי, הייתי מגיע בכל רגע, בכל שנייה לכל מקום"

כמה היא מלווה אותך?
המון, כל הילדים שם מלווים אותי, ואני אשתדל היום ליצור קשר עם אותם ילדים