אמו של עד המדינה בפרשת הברנוער שנתפס אתמול, לאחר שנמלט מהמשטרה, אמרה היום בראיון טלפוני לתכנית "הבוקר של קשת" כי היא "לא מאמינה לכלום ממה שהוא אומר". אמו הוסיפה בראיון, "הוא שקרן גדול, אני לא יודעת מאיפה הוא הביא את הסיפורים האלה, הוא היה באותו הזמן בכלא. אני עושה חשבון בבית וחושבת איך יכול להיות שבמשך ארבע השנים שהיה בכלא הוא יודע כאלה פרטים על החקירה".

אמו של עד המדינה כבר אמרה בראיונות קודמים, כי אינה בקשר איתו וכי מחקה אותו מחייה. גם בראיון הבוקר היא אומרת "אני הוצאתי את הילד הזה מהלב שלי, אני לא רוצה לראות אותו, נראה אותו מסתכל לי בפנים אחרי כל מה שהוא עשה".

בתשובה לשאלה, האם היא לא חוששת לחייו בעקבות האיומים, היא עונה, "אין איומים כאלה, זה הכל שטויות. אני מאמינה שהוא עשה טעות ורק בגלל זה הוא בורח. אני מכירה אותו כבר 25 שנים ואני יודעת שכשמפעילים עליו לחץ הוא עושה מה שאומרים לו. אמרו לו תגיד ככה וככה, אז הוא אומר ככה וככה".

יכול להיות שמקרה הזה הוא אומר את האמת?
"הוא כל החיים שקרן, הוא לא אומר את האמת. הוא ישב 4 שנים בכלא הלכתי לבקר אותו, העברתי לו כסף לחשבון והוא אומר עכשיו שאף אחד לא בא לבקר אותו. אם הוא משקר ככה, כנראה שהוא משקר גם מעבר לזה".