שבוע האוכל נמצא בעיצומו, ואנחנו מצטרפים לחגיגת הבישולים עם ה"מאסטר שף" אבי לוי. רגע לפני שהעונה הרביעית יוצאת לדרך הערב (ד') ב-21:00, זוכה העונה השנייה מגיע לבתיהם של שני בשלנים חובבנים ומושיע אותם.

"זו הייתה חוויה מרגשת ששינתה לנו את השגרה"

לאחר שהתאלמן לפני כשלוש שנים, דורון זקוק לשירותיו של אבי כדי לבשל לבנותיו. "אני מגיע הביתה עייף אחרי העבודה, והילדות צריכות מישהו שיבשל להן", מסביר דורון.

אבי הגיע לביתו של דורון וכבש את הילדות עם מתכון מדליק לכדורי שניצל, בליווי פירה חדשני ומתקתק. במבט אחורה לאותו יום נהדר במטבח, מודה דורון: "זו הייתה חוויה מרגשת ששינתה את השגרה. עכשיו הבנות הן חלק מהעולם הזה. היה חשוב לנו הביחד והיה כיף גדול, אבי איש מקסים". 

"אם היא כבר מבשלת משהו, זה או שרוף או כתום"

עוד לקוחה מאושרת של אבי היא שלי, שכמעט שרפה את ביתה בגלל פיתה ששכחה בתנור. אחותה לימור פנתה לתכנית הבוקר של קשת בבקשה לעזרתו של אבי בנושא: "אם היא מבשלת משהו, זה או שרוף או כתום", מעידה לימור על אחותה. אבי הגיע לביתה של שלי והראה לה שהמצב עוד לא אבוד, ניתן להאכיל את הבעל והילדים מבלי לערב את מכבי האש. אבי לימד אותה להכין קציצות משגעות, עם תוספת מפנקת של פתיתים צבעוניים.

המבחן האמיתי של שלי היה מול המשפחה, כשהגישה להם את המתכון. התוצאות מרשימות: "המאסטר שף הבאה", אמרו במשפחה לאחר שטעמו מהאוכל. שלי לא מסתפקת בהאכלת המשפחה, היא אפילו מביאה עוגה לאולפן, כמובן שהמתכון הוא מבית היוצר של אבי לוי.

>>מאסטר שף חוזרת: הטעם חוזר הערב בשעה 21:00