מחר בערב ישודר הפרק הראשון בסדרה הקומית החדשה "זהירות טלוויזיה", שמספקת הצצה אל מאחורי הקלעים של עולם הטלוויזיה וחושפת את כמה זה מסובך לצלם תכנית. דודו ארז, שחר חסון ואבי אטינגר התארחו באולפן יום חדש וחלקו את חוויותיהם האישיות.

זהירות טלוויזיה נעשתה על פי תסריט מדויק ללא אילתורים כמעט. "זה נכון זה יותר קרוב לקולנוע מאשר דברים שעשינו עד עכשיו", מסביר דודו ארז, " תסריטים שאמנם אנחנו היינו מעורבים בכתיבה שלהם אבל פתאום אתה צריך לשחק. פתאום אתה עכשיו פועל, צריך להיות עם משקפים וכובע, הוא צריך להיות עצוב עם פיאה הפוכה. לא פשוט בשבילנו. עבדנו חמישה חודשים בשביל הדבר הזה, אבל אנחנו כאן בשביל להצחיק לא בשביל שיהיה לנו קל. לדעתי יותר קשה מלצלם תכנית טלוויזיה, זה לצלם תכנית על מאחורי הקלעים של תכנית טלוויזיה".
שחר חסון הוסיף כי "אם אתה כותב את התסריט אז זה כיף, כי כבר בתהליך הכתיבה אתה מוצא את החופש לאלתר בזמן שישבת וכתבת עכשיו להיפך אתה צריך לדייק. אגב, צילמנו רק ארבעה פרקים, שלא יחשבו שהורידו אותנו אחרי ארבעה פרקים. אנשים תמיד יש להם תלונות. את הפרק הרביעי חיפשנו באבן יהודה, בפינה שנראית כמו בסיס צבאי. בכל פרק יש סיפור שונה לגמרי. אנחנו גאים בזה ורוצים שתראו את זה"

צפו בראיון המלא וגלו מה דעתו של אבי אטינגר על המתרחש באיראן, ואילו חילוקי דעות נשארו עם השלישייה גם אחרי הצילומים.

זהירות טלוויזיה, שבת מיד אחרי שלוש

תמונות קשות: הצצה לתמונות מאחורי הקלעים