כבר מגיל קטן הלה גורליק ידעה שלעמוד על במה זה הייעוד שלה. כשצפינו בה בפעם הראשונה, אולי אפילו קצת הופתענו מהביטחון המתפרץ של הילדה בת ה-11, אבל מהר מאוד גילינו שמדובר במישהי שנולדה לבמה. רגע לפני שאנחנו צועדים לגמר של בית ספר למוסיקה (מוצ"ש אחרי החדשות, קשת 12), חזרנו עם הלה לרגע שבו הכל התחיל – האודישן הראשון שלה, בו ביצעה את "לעולם בעקבות השמש" של שרי.

למעשה, כשהלה פגשה בפרק האחרון את עילי בוטנר וילדי החוץ, היא זכתה לקבל מחמאות מאדר גולד, בתה של שרי, הזמרת של השיר המקורי. "אני חייבת להגיד ששמעתי את השיר הזה בהמון גרסאות, אבל כזה דבר אני לא ראיתי ולא שמעתי. את פשוט טרפת את הבמה", התייחסה אדר בהתלהבות. ולא רק היא הופתעה מהאנרגיות המתפרצות של הלה, גם המורים והקהל פרגנו על הביטחון שהתפרץ ממנה, כאילו לא מתרגשת מהמעמד כלל. אלא שמאחורי הקלעים, התחושות היו דווקא שונות. "רגע לפני שעליתי לבמה באודישן התרגשתי מאוד, היו לי תחושות של צמרמורת", מודה הלה, "כל מה שחשבתי זה 'וואו כמה אני רוצה להיות כאן'".

>> רוצים ללמוד עוד על בית ספר למוסיקה? היכנסו עכשיו לעמוד האינסטגרם הרשמי

כבר באודישן הראשון, נועה לא הסתירה את החיבור וההתלהבות שלה מהצבעוניות והאנרגיות של התלמידה לעתיד, ובמהירות הכריזה שתהיה בכיתה שלה. "לעבוד עם נועה זה הדבר הכי כיף בעולם, לא יכולתי לבקש מורה טובה יותר. היא לימדה אותי להרגיש בטוחה בעצמי ולחזק את הביטחון שלי", מספרת הלה בהערצה.

איך זה לצפות בעצמך בטלוויזיה?
"אני מאוד מתרגשת לצפות בעצמי בטלוויזיה, בייחוד שזה דבר שנורא רציתי. לשמחתי, אני מקבלת הרבה תגובות טובות ממי שצופה בי, אבל יש גם רעות כמו תמיד ואני מתעלמת מהם".

>> רוצים להשתתף באתגר הטיק טוק של בית ספר למוסיקה? לחצו כאן ותתחילו לרקוד 

כששאלנו את הלה מי המודל להערצה שלה לא הופתענו לשמוע את התשובה - נטע ברזילי. לא מעט פעמים שמענו את הלה מאלתרת אינספור צלילים מיוחדים במהלך השירה שלה, שהזכירו לנו קצת את האלתורים הייחודיים של נטע. מאחורי ההערצה, הלה מסבירה שהסיבה מדוע מעריכה עד כדי כך את הזמרת היא שבעיניה, נטע מאוד מוכשרת וחזקה כלפי התגובות הרעות שהיא מקבלת, עד כדי כך שהיא לא מתייחסת אליהן.

כמו רוב התלמידים בבית ספר למוסיקה, גם הלה אוהבת לשיר מאז שהיא זוכרת את עצמה. "מגיל קטן הבנתי שכשאני שרה זה עולם אחר", היא מספרת. גם כשהיא לא שרה, הלו"ז שלה די עמוס. היא אוהבת לצאת לטיולים עם המשפחה בטבע, לצייר, לאפות עוגות מתוקות, לבלות עם חברים באוויר הפתוח ושלא נשכח את ההשתתפות שלה בפעולות של תנועת הצופים בכל שלישי ושישי.

אז מה החלום?
"החלום שלי היה להתקבל לבית ספר למוסיקה והצלחתי להגשים אותו. זו נחשבת כחוויה הכי מיוחדת שחוויתי".