העונה החדשה של "בית הספר למוסיקה" מתחילה ביום ראשון, וחוץ מתלמידים נרגשים יש גם מנהל אחד וצוות מורים ששמחים לא פחות לקראת תחילת הלימודים. "המורים הוותיקים יהורם גאון וקרן פלס הם מהדנ"א הבסיסי של בית הספר", משבח המנהל צביקה הדר את הקולגות שליוו אותו גם בשתי העונות הקודמות, אך לא חוסך במילים חמות  גם על המורות שזה עתה הצטרפו לצוות: "שרית חדד ורוני דלומי מביאות כיוון חדש".

>> בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק של "בית ספר למוסיקה"

משיחה קצרה עם המורה רוני דלומי, מי שהתחילה את דרכה כמתחרה בתכנית "כוכב נולד", נראה כי היא עדיין מנסה להתרגל לכובע החדש: "אני שמחה להיות יד מכוונת בתוך הדרך המוסיקלית שלהם", היא מודה ומוסיפה: "ילדים זה המון אחריות ולכן אני לוקחת את זה מאוד ברצינות". גם המורה הותיק יהורם גאון שכבר ראה הכל בעולם המוזיקה לא איבד מההתרגשות שמלווה את הפרויקט הטלוויזיוני הזה: "זה תום שאין בו עדיין מקצועיות, אבל יש בו קול מלאכי, יוצר ריגוש מאוד גדול".

האודישן שהפתיע את יהורם גאון
לא איבד מההתרגשות | צילום: בית ספר למוסיקה- עונה 3, שידורי קשת
האודישן שמוטט את שרית חדד
מעולם הילדים לעולם המבוגרים | צילום: בית ספר למוסיקה- עונה 3, שידורי קשת

גם המורה קרן פלס מתרגשת לקראת עליית העונה החדשה, וכמי שעברה שני מחזורים בבית הספר, יש לה גם מסקנה מעניינת: "יותר כיף לעבוד עם ילדים מאשר עם מבוגרים", היא אומרת ומוסיפה: "הילדים מקשיבים לנו ויכולים לעבור שינויים, אבל אנחנו המבוגרים כבר קשים". כמובן שלא יכולנו שלא לשאול אם למורים יש כבר מישהו מועדף, אבל מסתבר שרוני דלומי כבר למדה דבר או שניים על תפקיד המורה: "לכל אחד מהילדים יש את הקסם שלו וזה מתבטא בצורה אחרת, כל אחד מהם פשוט נוגע בחלק אחר בלב".

"בית ספר למוסיקה": ראשון ושלישי, אחרי מהדורת החדשות

עריכת וידאו: שחר זלצמן