הם למדו עם מיטב המורים וזכו לשיר עם גדולי הזמר העברי בארץ, אבל אתמול הפכו תלמידי מחזור ג' של "בית ספר למוסיקה" באופן רשמי מתלמידים לבוגרים. עדי ביטי, בוגרת המחזור הראשון של בית הספר הגיעה אל מאחורי הקלעים של מסיבת הסיום כדי להביא אליכם את כל הדיווחים הכי חמים רגע אחרי שהכל נגמר.

בראיון קצר שהצליחה לחלץ עם התלמיד המאושר של הערב, עוזיה צדוק, הוא סיפר כי במשך עונה שלמה הוא התפלל לרגע הזה: "לא חשבתי שאהיה המצטיין של המחזור, אבל קיוויתי שזה יקרה" אמר עוזיה והוסיף לספר על הדרך הארוכה שעבר בבית הספר: "היו כמה דברים שהיו קצת פחות טובים, אבל ברוך השם היה מצוין".

עוזיה הוא מצטיין מחזור ג' (צילום: אורטל דהן)
עוזיה הוא מצטיין מחזור ג | צילום: אורטל דהן

עוזיה הוא מצטיין מחזור ג' (צילום: אורטל דהן)
ריגש אותנו לאורך כל העונה. עוזיה | צילום: אורטל דהן

במסגרת אווירת החג שלבש משדר הסיום הנוצץ, הגיע לשמוח ולשיר גם המורה לשעבר משה פרץ, שעזב את בית הספר אחרי שתי עונות בסגל המורים: "זה כיף ותענוג גדול לחזור" אמר המורה לשעבר והוסיף שבעיניו התכנית "בית ספר למוסיקה" מראה שילדים יכולים להעביר מסר הרבה יותר ממבוגרים. 

מאחורי הקלעים (צילום: אורטל דהן)
גם המנהל באווירת סוף שנה | צילום: אורטל דהן
חזרות עם משה פרץ (צילום: אורטל דהן)
משתוללים עם המורה לשעבר משה | צילום: אורטל דהן

חזרות עם משה פרץ (צילום: אורטל דהן)
חזרות עם משה פרץ | צילום: אורטל דהן

אז מה מתכננים התלמידים לעשות עכשיו כשהכל נגמר? אנאל מספרת שהיא מתכוונת להמשיך בשיעורי פיתוח קול, גם אם זה לא לצד המורה האהובה שלה שרית חדד. ביסאן וגלעד מקווים שצעד הבא שלהם יהיה להתחיל לכתוב שירים, ומישל שלא חיכתה לסיום שנת הלימודים וכבר התחילה ללמוד לנגן על פסנתר.

מאחורי הקלעים - סלפי (צילום: אורטל דהן)
סלפי אחרון למזכרת | צילום: אורטל דהן

מאחורי הקלעים - מסיבת סיום (צילום: אורטל דהן)
זה לא נגמר, זה רק הסוף | צילום: אורטל דהן

>> כל הפלייליסטים של התלמידים האהובים מחכים לכם במתחם אחד

"בית ספר למוסיקה" : כל הביצועים, הדואטים והרגעים המרגשים