הזמרת הצעירה אגם בוחבוט היום בת 12 וחוגגת בת מצווה כמו כל ילדה בגילה. למקרה שפספסתם, אגם הגיעה לאודישן של העונה השנייה של "בית ספר למוסיקה" כשהיא בת 8 בלבד. אחרי שריגשה את צוות המורים ואת המדינה כולה, היא סיימה כמנצחת הגדולה של מחזור ב'. היום, ארבע שנים אחרי, היא כבר עובדת על אלבום משלה ואפילו כבר השיקה שיר מתוכו בהופעה מיוחדת בליווי 40 רקדניות בחגיגות בת המצווה שלה.

לכתיבת האלבום החדש של אגם התגייסו מיטב האמנים וביניהם ארקדי דוכין ומתי כספי. "כששמעתי שארקדי דוכין ומתי כספי יכתבו לי שירים, מאוד התרגשתי. הם אמנים גדולים וזה מרגש". למרות שהיא כבר מופיעה על במות רבות ברחבי הארץ ואפילו זכתה ללוות כמה וכמה זוגות לחופה, היא עדיין זוכרת את החוויה שלה כתלמידה ב"בית ספר למוסיקה" ואפילו מנדבת טיפים לתלמידים החדשים: "הכי חשוב שייקחו הכל בפרפורציה, הם הולכים לעבור חוויה שהם לא יעברו בשום מקום אחר", אמרה אגם והוסיפה: "הייתי מאוד רוצה לחזור לבית הספר עכשיו".

לפני שנפרדה מאיציק זוהר, דנית גרינברג ואמירה בוזגלו באולפן "עולם הזוהר" ביצעה אגם את השיר "אל תשטה באהבה" שבוצע במקור על ידי המורה יהורם גאון וגם את השיר "יא מאמא" שבוצע במקור על ידי שמעון בוסקילה.

"בית ספר למוסיקה" - שישי ושבת, 21:15