זה לא חדש שבית הספר למוסיקה הוא לא בית ספר רגיל, אבל העובדה הזאת באה יותר מתמיד לידי ביטוי עם סיום שנת הלימודים. סמכו עלינו, בשום בית ספר אחר לא תמצאו את התלמידים והמורים כל כך מבואסים בשלב הזה. אז רגע לפני שנפרדים באמת, הם מתכנסים לערב מרגש במיוחד שכולו דואטים של המורים עם שבעת התלמידים שבחרה הועדה, כבר מתחילים להתגעגע.

מחזור ג' של בית ספר למוסיקה: "עוד חוזר הניגון"

ככה עוד לא שמעתם את נכס צאן הברזל הזה, שמקבל גוונים חדשים לחלוטין כשהוא מושר במקהלה על ידי כל התלמידים של מחזור ג' בבית הספר. וכמו אותו ניגון, גם הם עוד יחזרו - במסיבת הסיום כמובן.

המורה יהורם ועוזיה צדוק: "אל תשטה באהבה"

עוזיה מודה שהוא "קצת עזוב" שנגמרת שנת הלימודים, ואפשר להבין אותו. זו הייתה חתיכת תקופה בשבילו, במהלכה לא הפסיקו להרעיף עליו מחמאות אדירות, והוא זכה לשיר עם אנשים כמו עידן רייכל, יהודה קיסר ומשה פרץ. עכשיו הגיע תורו של יהורם גאון, שבסוף הביצוע זוכה גם הוא לפרגון מרשים מהמורה קרן (רגע אחרי שהיא מתוודה כי היא נוהגת להאזין בבית לערוץ היוטיוב של עוזיה).

המורה שרית ונועם דדון: "לראות את הכאב"

שרית מקבלת את פניו של נועם בבלדה מאלותרת על הקלידים, בה היא שרה על הגעגועים העתידיים שלה ל"נסיך השקט מירוחם", שכבש אותה מהרגע הראשון. הוא בתורו מודאג מכך שאין לו את המספר שלה, והיא מבטיחה לתקן זאת בהקדם, מיד אחרי שיבצעו את הדואט לשירה האהוב.

המורה קרן ויאיר נהון: "בין הטיפות"

הרבה דברים מרגשים קרו העונה ליאיר נהון, שחברי הועדה כבר הגדירו את קולו הזך כ"שירת מלאכים". אבל יותר מתמיד הוא מתרגש בבואו לשיר לראשונה עם מורתו האהובה, ועוד את שיר הנושא שכתבה והלחינה במיוחד לבית הספר למוסיקה. 

גלעד יחיא ולורן יודיצקי: "גיטרה וכינור"

כבר הרבה זמן מחפשים במסדרונות בית הספר את הליהוק המושלם לדואט הכה מתבקש הזה, והנה נמצאו גלעד ולורן, וביצעו אותו באופן שגרם לצוות המורים להודיע לה ש"את יכולה לייצג את ישראל באירוויזיון" ולו ש"אתה בשלושה הראשונים של נבחרת האולסטארס של כל העונות".

>>פרויקט מיוחד: כל הפלייליסטים של התלמידים במתחם אחד

המורה רוני ושירה פריימן: "שלחי אותו"

המורה רוני מספרת לתלמידתה האהובה את הסיפור העצוב שמאחורי השיר שביצעה במסגרת הפריוקט "עוד מעט נהפוך לשיר", ונדמה שהילדה הבוגרת בעלת הקול הצלול והמהפנט היא הבחירה המושלמת לדואט הזה, שעל הדרך גם מחזיר את המורה היישר לימיה כמתמודדת צעירה בכוכב נולד.

עומר ועידו שרמן ועמית ברנר: "סימן שאתה צעיר"

הידעתם שהקלאסיקה הנצחית הזאת מבוססת על שיר עם אירי? ואם כן, מה טבעי יותר משני ג'ינג'ים שובבים מקפצים על הבמה? רק צרפו אליהם את עמית ברנר כובש הלבבות ויש לכם טריו שיגרום גם לכם להרגיש צעירים בעשרים שנה לפחות.

המורה יהורם והאחים כלטוב: "לא תנצחו אותי"

מהרגע הראשון הוא ראה בהם את עצמו בצעירותו, ועכשיו הוא מביט בהם בנחת כשהם מספרים לו שלמדו אחד על השני הרבה במהלך העונה, והפכו מאחים לחברים. הוא בוחר לשיר איתם את השיר "לא תנצחו אותי", שמבחינתו הוא מספר את סיפורה של ארץ ישראל, ועל הדרך גם שולח רמז דק לשלוש המורות. ואכן, בסופו לא נותר להן אלא לתהות מתי הטריו הזה יוצא לסיבוב הופעות.

המורה שרית ואנאל דאון: "רק שתדע את האמת"

הדרך של אנאל בשנת הלימודים הזאת הייתה ארוכה ולא קלה, אבל עכשיו יותר מתמיד אפשר לראות את הפירות שהצמיחה, ואת הילדה שהלכה והפכה לזמרת שאי אפשר להתעלם ממנה - עד שבסוף הדואט למורה יהורם יש וידוי: "בזכות שרית ואנאל התחלתי לאהוב מוזיקה מזרחית".

מסיבת הסיום של "בית ספר למוסיקה" - יום ה' (10.12) בשעה 21:00