לשיעור מיוחד ב"בית ספר למוסיקה" הגיע הזמר והיוצר עידן רייכל, שהצטרף לצוות המורים ועבד עם כל אחד מהתלמידים לקראת הופעה משותפת. מנדב לוי שהתגלה כמעריץ מספר אחד של רייכל ועד יאיר נהון שבחר להקדיש שיר להוריו, קבלו את כל הביצועים של הזמרים הצעירים עם עידן רייכל וחברי הפרויקט: 

נדב לוי - "עכשיו קרוב"

התלמיד הצעיר סיפר למורה שלו, קרן פלס, שהוא מעריץ גדול של הזמר עידן רייכל ולשיעור המיוחד הוא התכונן היטב. נדב הגיע לכיתה עם אוסף דיסקים מוכנים לחתימתו של רייכל, ובחזרות הם גם ניגנו בארבע ידיים לקראת ביצוע השיר "עכשיו קרוב" בהופעה משותפת. 

עוזיה צדוק - "יא מאמא"

לתלמיד שמצליח לרגש את צוות המורים כל פעם מחדש, בחר המורה יהורם גאון את השיר "יא מאמא". לקראת ההופעה הצטרף האורח המיוחד עידן רייכל לחדר החזרות, שהופתע מהרגע הראשון שעוזיה התחיל לשיר. על הבמה, הזמר הצעיר נתן ביצוע מרגש שגרם לכולם להתגעגע לחיבוק של אמא.  

מישל ניסנוב - "מילים יפות מאלה"

בשיעורים הראשונים זיהתה המורה שרית חדד שמישל קצת ביישנית על הבמה, והפעם היא בחרה בשבילה את השיר "מילים יפות מאלה", אבל עם שינוי קטן שיגרום לה להרגיש בבית. על הבמה, מישל נהנתה וביצעה את השיר בטורקית כשלצידה זמרת הפרויקט, כברה קסאי ובליווי נגינת אקורדיון של עידן רייכל. 

יאיר נהון - "הכל עובר"

המורה קרן פלס בחרה לתלמיד הצעיר שלה את השיר "הכל עובר", שעידן רייכל כתב על הוריו. בחזרות לקראת ההופעה רייכל התרשם מהשירה הבוגרת של יאיר, וגם על הבמה הוא נתן ביצוע מרגש אותו הקדיש להוריו, שהכירו אחד את השנייה כבר בגיל 15.   

ביסאן אבו לבן - "מחכה"

כשהתלמידה הצעירה נכנסה לכיתה היא התרגשה לגלות את האורח החדש שחיכה לה בכיתה. המורה יהורם גאון בחר לביסאן את השיר "מחכה", והיא סיפרה על החיבור שהרגישה למילות השיר. ביסאן ביצעה את השיר כשעל הבמה ליווה אותה עידן רייכל, והשניים נתנו הופעה שסחפה את הקהל.

שירה פריימן - "יש בי עוד כוח"

לשיעור המיוחד של התלמידה שירה, הצטרפו גם עידן רייכל וזמרת הפרויקט מאיה אברהם. במהלך החזרות לשיר "יש בי עוד כוח", הזמרת הצעירה התרגשה מאוד, וביחד עם המורה רוני דלומי הן ביצעו תרגילי נשימה. על הבמה, שירה הצליחה להתגבר על ההתרגשות ונתנה ביצוע יפהפה כלשצידה מאיה אברהם. 

אברהם דהאן - "ממעמקים"

המורה שרית חדד בחרה לתלמיד הצעיר את השיר "ממעמקים" שזכה להצלחה גדולה, ולשיעור המיוחד הצטרפו עידן רייכל וזמר הפרויקט אבי וואסה. המורה שרית שמחה לראות שאברהם שר בצורה משוחררת וחופשית, וגם על הבמה הזמר הצעיר ביצע את השיר בבטחון, והקים את הקהל על רגליו.

לורן יודיצקי - "יש בליבי כינור"

המורה קרן פלס בחרה לאתגר את לורן ובחרה לה את השיר "יש בליבי כינור". התלמידה הצעירה הגיעה לשיעור מוכנה, חילקה הוראות למנהל המוסיקלי, והצליחה להרשים את האורח עידן רייכל. ברגע האמת לורן נתנה ביצוע עוצמתי, כשעל הבמה ליווה אותה רייכל בנגינת פסנתר.

את הביצועים מהפרק תוכלו לראות גם במשדר מיוחד במוצאי שבת, 7.11 בשעה 19:00 

"בית ספר למוסיקה" - שישי ושבת, 21:15

עוד ב"בית ספר למוסיקה":