אחרי ששמונת התלמידים הראשונים כבר חנכו את הבמה של "בית הספר למוסיקה", הגיעה תורם של עשרה תלמידים הנוספים שעברו את שלב האודישנים להיכנס לשיעור הראשון עם המורים שלהם.

גלעד יחיא- "הינך יפה"

כבר בשיעור הראשון בבית הספר הצליח גלעד ללמד בעצמו את המורה שלו קרן פלס, שיעור חשוב- איך לסרב בחן להצעה. בתמורה המורה קרן הטילה על התלמיד הצעיר את השיר "הינך יפה" שבוצע במקור על ידי עידן רייכל וביחד השניים עשו חזרות לקראת הביצוע של גלעד על הבמה הגדולה.

שירה פריימן- "כולנו זקוקים לחסד"

אחרי שהמורה רוני דלומי התאהבה בה ממבט ראשון, התלמידה הצעירה שירה פריימן הגיעה נרגשת לשיעור הראשון בבית ספר למוסיקה ואפילו הביאה כיבוד. כדי שהמורה שלה תוכל להכיר אותה טוב יותר, הביאה שירה את ערכת האפייה שאיתה היא אוהבת להכין בבית עוגות ועוגיות. לקראת המופע הראשון של שירה על במת בית הספר, בחרה דלומי עבורה את השיר "כולנו זקוקים לחסד" שבוצע במקור על ידי נורית גלרון ואיתו היא ריגשה את כל הקהל באולם.

אנאל דאון- "מכל האהבות"

התלמידה אנאל הגיעה לשיעור הראשון נרגשת מאוד וגם היא הביאה למורה שלה, שרית חדד, הפתעה מתוקה מבצק סוכר שהכינה בעצמה. כדי להתגבר על ההתרגשות החליטה שרית לצאת בריקוד ביחד עם אנאל לצלילי השיר "לאה". לקראת הופעת הסולו הראשונה של אנאל על הבמה הגדולה של "בית ספר למוסיקה", המורה שרית מאתגרת אותה עם השיר "מכל האהבות" של הפרוייקט של עידן רייכל. אנאל עבדה קשה ביחד ממש עד לרגע המופע כדי לזכור את המילים של השיר והמנגינה ולבסוף הצליחה במשימה לקול מחיאות הכפיים הסוערות של הקהל.

עמית ברנר- "הרקדן האוטומטי"

בשיעור הראשון של עמית עם המורה יהורם, הוא כבר הביא טקסטים שכתב בעצמו וציורים שצייר. המורה יהורם מיד ביקש לעשות אודישן לתפקיד בסדרות שעמית כתב והתלמיד הצעיר כמובן הסכים. בתמורה לאודישן, הטיל יהורם גאון על עמית את השיר "הרקדן האוטומטי" שבוצע במקור על ידי צביקה פיק כמשימה הראשונה ב"בית ספר למוסיקה". עמית עלה על הבמה והתמודד עם השיר המהיר והדביק את כל האולם בקצב.

ליאן בירן- "מתנות קטנות"

לשיעור הראשון הביאה ליאן את החפצים האהובים עליה שהיא קיבלה מתנה מהמשפחה שלה. המורה קרן, מיד הבינה שהשיר שבחרה עבור ליאן, "מתנות קטנות", הוא המתאים ביותר בשבילה. לפני המופע, המורה קרן לא התאפקה ותיעדה את ליאן בחזרות כדי שתוכל להראות לחברה, המוזיקאי והזמר, רמי קליינשטיין שמבצע את השיר במקור.

אורי ונועם כלטוב- "פנס בודד"

אחרי שאורי ונועם הכריעו את הויכוח עתיק היומין- מי מהם הוא הגדול היותר, הם התפנו לשיעור הראשון עם המורה יהורם שכבר באודישן הודיע שהתלמידים הצעירים מזכירים לו את עצמו. לכבוד המופע הראשון שלהם על במת "בית ספר למוסיקה" בחר המורה יהורם עבור אורי ונועם את השיר "פנס בודד" שבוצע במקור על ידי להקת "התרנגולים" שבה היה חבר המורה יהורם בעצמו. הזמרים הצעירים הפתיעו כבר בחזרות כשהוסיפו לביצוע המקורי קולות נוספים משלהם וכשעלו על הבמה הפליאו את הקהל בביצוע שלהם.

עידו ועומר שרמן- "מיליארד סינים"

המורה רוני הודתה כבר בתחילת השיעור עם עידו ועומר, שהיא קצת מתקשה להבדיל בין שני התאומים הצעירים. אחרי שהתלמידים החדשים הראו למורה שלהם שכבר יש קבוצת ווטסאפ של כל הכיתה שלה ב"בית ספר למוסיקה" הם התחילו בשיעור הראשון לשנת הלימודים. לקראת מופע הבכורה של התאומים על הבמה הגדולה, בחרה המורה רוני עבורם את השיר "מיליארד סינים" שבוצע במקור על ידי אריאל זילבר. במופע, כמו באודישן שלהם, מילאו התאומים את הבמה באנרגיות שעברו מהר מאוד גם לקהל באולם.

אברהם דהאן- "אין מדינה לאהבה"

לשיעור הראשון שלו, אברהם הביא ספר שמזכיר לו את סבא שלו ז"ל והמורה שרית מיד התחילה לשיר איתו את הפיוט שהיה שר עם סבא. לקראת המופע הראשון של אברהם על הבמה של "בית ספר למוסיקה" בחרה עבורו המורה שרית את השיר "אין מדינה לאהבה" שבוצע במקור על ידי צביקה פיק. לפני המופע אברהם התרגש מאוד אבל ברגע שהתחיל לשיר והקהל החל למחוא כפיים, הוא התגבר על ההתרגשות וריגש את כל האולם בביצוע שלו.

עוד ב"בית ספר למוסיקה":

"בית ספר למוסיקה" - ראשון ושלישי, 21:00