המופע האחרון לפני מסיבת הסיום ב"בית הספר למוסיקה"  כבר מאחורינו, אך גם בערב הזה, כמו קודמו, זכו התלמידים הצעירים לשתף פעולה עם הזמרים האהובים עליהם. לצוות המורים של בית הספר הצטרפו: הראל סקעת, משה פרץ, שלמה גרוניך, מאיה בוסיקלה, דני רובס, שירי מימון, עילי בוטנר וילדי החוץ ועומר אדם שעזרו לתלמידים להחליט איזה שיר לבצע במופע.

עמית ברנר - "שווים" 

המורה יהורם אירגן לזמר הצעיר והשובב הפתעה נעימה לקראת הביצוע הגורלי. אל הכיתה נכנסו חברי ההרכב "ילדי החוץ", שהתלהבו לעבוד עם עמית. לביצוע של עמית, הצטרפו חבריו לכיתה בבית הספר הרגיל, וליוו את השיר בשפת הסימנים. השיר "שווים" בוצע במקור על ידי רן דנקר ועילי בוטנר. 

לורן יודיצקי - "Summertime"

המורה קרן הספיקה כבר להכיר את לורן לעומק, ולכן הצליחה לקלוע בול למטרה כאשר החליטה להפתיע אותה עם לא אחר מאשר הראל סקעת. למרות שלורן ניסתה לשמור על קור רוח, היא נדהמה לפגוש בזמר האהוב עליה. כאשר החלו להתנגן הצלילים הראשונים של השיר, הזכירה לורן לכל מי ששכח, כמה בטחון יש לה ברגע שהיא עולה לבמה.

שירה פריימן - "חירותי" 

המורה רוני הצליחה לחבר עולמות כשהזמינה את דני רובס להצטרף לשיעור שלה עם שירה פריימן בכיתת הלימוד. מסתבר שהתלמידה הצעירה, שומעת את שיריו של רובס לעיתים קרובות והתרגשה מאוד לפגוש את הזמרת שהיא אוהבת. לקראת המופע, המורה הדגישה לשירה עד כמה חשוב להסתכל בעיניים של כל היושבים בקהל. על הבמה, ביצעה שירה את השיר "חירותי" שבוצע במקור על ידי חווה אלברשטיין.

נועם דדון - "פגישה לאין קץ" 

נועם היה בטוח שמדובר בעוד שיעור רגיל עם המורה שרית, אבל ברגע שעומר אדם, הזמר האהוב עליו נכנס לכיתה, הוא לא מצא את המילים. במהלך השיעור, התלבטו השלושה בין מספר שירים, אך לבסוף בעזרת סיוע של עומר, החליט נועם לבצע את השיר "פגישה לאין קץ" שבוצע במקור על ידי השלושרים.

עוזיה צדוק - "כשאת עצובה" 

המורה יהורם, סידר לעוזיה מורה אורח שהוא אוהב מאד, מישהו שמכיר את חדר המורים מבפנים. לכיתה נכנס משה פרץ, והשאיר את התלמיד הצעיר בהלם. במהלך השיעור, ביצע עוזיה יחד עם  משה את שירו "גיבור של אמא", וזכה למחמאות רבות מהמורה לשעבר. על הבמה ביצע עוזיה את השיר "כשאת עצובה" שבוצע במקור על ידי עמיר בניון.

עומר ועידן שרמן - "או שאתה שר או שלוקחים אותך מפה" 

צמד התאומים הצעירים מאד שמחו לפגוש בזמר האהוב עליהם שלמה גרוניך. השניים אפילו ניסו לשכנע את המורה רוני, שגרוניך הוא קרוב משפחה שלהם. המורה רוני בחרה עבור עומר ועידו את השיר "או שאתה שר או שלוקחים אותך מפה", שבוצע במקור על ידי אלון אולארצ'יק ולהקת טנגו. על הבמה נתנו השניים ביצוע מקפיץ עם אנרגיות כמו שרק הם יודעים לספק. 

יאיר נהון - "יוצא לאור" 

המורה קרן, הצליחה להגשים לתלמיד הצעיר חלום ילדות של ממש, כשהפגישה אותו עם שירי מימון. יאיר התרגש מהמחאות שהרעיפה עליו שירי, אך כשעלה לבמה, נדמה שהשאיר את ההתרגשות מאחור. קרן איתגרה את התלמיד הצעיר ובחרה עבורו את השיר "יוצא לאור" שבוצע במקור על ידי אהוד בנאי.

מישל ניסנוב - "הלב" 

אל הכיתה נכנסה מאיה בוסיקלה, והשאירה את התלמידה הצעירה ללא מילים. המורות שרית ומאיה, בחרו עבור מישל את השיר "הלב" שבוצע במקור על ידי מאיה בוסקילה בעצמה. בחזרות בכיתה הצליחה מישל לרגש את מאיה מאוד ובזמן הביצוע, הפתיעה שרית בפעם השנייה, עלתה לבמה וניגנה בדרבוקה לצלילי הביצוע של מישל.

"בית ספר למוסיקה" - שישי ושבת, 21:15