ממש בקרוב יצטרפו תלמידי מחזור ג' לרשימת הבוגרים הרשמית של "בית ספר למוסיקה". למרות שרק אחד או אחת מהם יסיימו את הערב הזה עם תעודת ההצטיינות המיוחלת, לאורך העונה ראינו כמה מהם מקבלים את מחווה ההצטיינות. בכל פרק נבחרו תלמיד או תלמידה מצטיינים ואלו זכו לבצע דואט עם המורה שלהם. הנה רשימת הדואטים המלאה: 

קרן פלס וגלעד יחיא - "מי היה מאמין"

כשגלעד יחיא עלה לראשונה על הבמה, הוא לא התבייש להפעיל את הקסם האישי שלו על מורות בית הספר. הביצוע שלו לשיר "הינך יפה" הצליח לכבוש את לבבות חברי הועדה, והוא נבחר לתלמיד המצטיין של הערב. בדואט משותף עם המורה קרן פלס, הוא ביצע שיר שכתבה מורתו הגאה, וכמו ג'נטלמן אמיתי גם הגיש לה ורד.

יהורם גאון ועוזיה צדוק - "הכניסיני תחת כנפך"

כבר בהופעה הראשונה ב"בית הספר למוסיקה", הצליח עוזיה צדוק להרשים את צוות המורים והביצוע שלו לשיר "צל עץ תמר" זיכה אותו בתואר התלמיד המצטיין של הערב. הדואט משותף של עוזיה עם המורה יהורם גאון סימן את פתיחת שנת הלימודים, והוכיח שיש למה לצפות.

יהורם גאון עם האחים כלטוב וביסאן אבו לבן - "עוד לא אהבתי די"

הביצוע המשותף של אורי ונועם כלטוב עם ביסאן אבו לבן לשיר "חורף 73'", לא הותיר עין אחת יבשה באולפן והגיע עד לנשיא המדינה לשעבר שמעון פרס. השלישייה המצטיינת של הערב שרה על במה אחת עם המורה הגאה יהורם גאון והרקידה את הקהל כולו.

יהורם גאון ועוזיה צדוק - "קומי צאי"

בספיישל עידן רייכל, תלמידי בית הספר ביצעו את שירי הפרוייקט והצליחו להרשים את האורח המיוחד. על הבמה ביצע עוזיה את השיר "יא מאמא", וגרם לכולם להתגעגע לחיבוק של אמא. כשנבחר לביצוע המצטיין של הערב, הצטרף אליו המורה יהורם לדואט בשירו "קומי צאי".

>> כל הפלייליסטים של כל התלמידים מחכים לכם עכשיו במתחם מיוחד

שרית חדד ואנאל דאון - "חיכיתי לו"

כשהזמר רמי קלינשטיין התארח בבית הספר, הוא נדהם מהיכולות הקוליות של התלמידה אנאל. גם חברי הועדה לא נשארו אדישים כשביצעה את השיר "נוצה ברוח", ובחרו בה כתלמידה המצטיינת של הערב. על הבמה, המורה שרית ואנאל ביצעו דואט שהכניס את כל הקהל לקצב המזרחי. 

 רוני דלומי וליאן בירן - "תן"

באחד מן השיעורים בבית הספר, החליפו המורים כיתות והצליחו לבלבל את התלמידים. המורה המחליפה רוני דלומי החליטה לאתגר את ליאן, וביקשה ממנה להפתיע את הקהל ולבצע שיר באיטלקית. ההחלטה התגלתה כמוצלחת במיוחד, כשליאן נבחרה לביצוע המצטיין של הערב ושרה דואט משותף עם המורה רוני.

יהורם גאון עם נועם ואורי כלטוב - "סימני דרך"

בשיעור בו התארחה הזמרת נורית גלרון, היא הופתעה לגלות שהאחים כלטוב מצליחים להתמודד עם אחד השירים היותר קשים לביצוע. צוות המורים התרשם גם הוא מהביצוע של נועם ואורי לשיר "יש לי סימפטיה", ופעם נוספת הם הוכתרו כתלמידים המצטיינים של הערב.

קרן פלס ורוני דלומי עם לורן יודיצקי - "שוקולד מנטה מסטיק"

כשלורן הגיעה לשיעור עם המורה המחליפה רוני דלומי, היא גילתה שזו החליטה לאתגר אותה עם הלהיט העכשווי, Girls on Fire. לורן נתנה ביצוע עוצמתי, וכמצטיינת של הערב היא חזרה לבמה עם המורות קרן ורוני.

יהורם גאון והאחים כלטוב - "בית הערבה"

כשאורי ונועם גילו שהזמר האהוב עליהם הגיע לשיעור מיוחד, הם לא הצליחו להסתיר את ההתרגשות. על הבמה, האחים כלטוב נשארו מקצוענים, שמו את ההתרגשות בצד ופעם נוספת נבחרו לביצוע המצטיין. 

יהורם גאון עם עוזיה צדוק, עמית ברנר ואורי כלטוב - "הכל זהב"

בביצוע חד פעמי על הבמה, התלמידים עוזיה, עמית ואורי שרו ביחד עם המורה יהורם גאון את הקלאסיקה "הכל זהב", וסיפקו לנו רגעים קטנים של נחת.

 

מסיבת הסיום של "בית ספר למוסיקה": יום חמישי ה-10.12, בשעה 21:00