את פרק הדואטים של "בית ספר למוסיקה" פתחו כל התלמידים של בית הספר על הבמה כשעל התופים מנגנת לא אחרת מאשר, המורה שרית חדד.

לורן יודיצקי וליאן בירן- "גשם בעתו"

המורה קרן החליטה ללמד את התלמידות שלה, לורן וליאן, שיעור חשוב. אחרי שהזמרות הצעירות התכוננו במרץ לביצוע של שיר אחד, החליטה המורה המנוסה שלהם שהן צריכות לבצע שיר אחר לגמרי. למרות שהיה להן קצת קשה להתרגל לשינוי, לורן וליאן התמודדו בגבורה עם האתגר ועל הבמה הן העיפו את הקהל בביצוע שלהן לשיר "גשם בעיתו" שבוצע במקור על ידי רותי נבון.

ביסאן אבו לבן ואורי ונועם כלטוב- "חורף 73"

המורה הותיק, יהורם גאון, החליט לפתוח את השיעור שלו עם תלמידיו ביסאן אבו לבן והתאומים אורי ונועם כלטוב במשחק היכרות קצר שבו הוא גילה משהו חדש על כל אחד מהם. לקראת הביצוע של שלושת התלמידים יחדיו על הבמה של "בית ספר למוסיקה", בחר המורה יהורם את השיר הסמלי "חורף 73" שבוצע במקור על ידי הלהקה הצבאית "חינוך מיוחד". הביצוע של ביסאן, אורי ונועם לשיר היכה גלים ברשת האינטרנט ואף הגיע לאוזניו של הנשיא לשעבר שמעון פרס שפגש את הזמרים הצעירים ב"בית פרס לשלום".

נדב לוי ועומר ועידו שרמן- "כשאת בוכה את לא יפה"

נדב לוי והתאומים עומר ועידו שרמן כבר הראו לכולם שהם נהנים לבלות ביחד ואפילו לצלם ביחד סרטים. לקראת מופע הדואטים של "בית ספר למוסיקה", החליטה המורה רוני דלומי לחבר את שלושת הזמרים ביחד ולאתגר אותם בביצוע השיר "כשאת בוכה את לא יפה" ביחד. ברגע שצלילי הפסנתר התחילו למלא את האולם, נדב, עומר ועידו הראו לכולם ובמיוחד למורה שלהם שהם יודעים להופיע כמו גדולים.

נועם דדון ואברהם דהאן- "הרדופים"

לקראת מופע הדואטים, בחרה המורה שרית לחבר בין שני התלמידים הכי צנועים ושקטים בכיתה שלה, נועם דדון ואברהם דהאן. אחרי ששתקו הרבה בשיעור, התחילו הזמרים הצעירים לעבוד עם המורה שלהם על השיר "הרדופים". את השיר שבוצע במקור על ידי שלמה ארצי, ביצעו ביחד נועם ואברהם על הבמה הגדולה ואז הם כבר לא שתקו לרגע.

>>אתם כבר חברים שלנו בפייסבוק?

עוד ב"בית ספר למוסיקה":

רוני מדואל ושירה פריימן- "שיר לשירה"

המורה רוני החליטה לחבר בין שתי התלמידות שלה, רוני ושירה ואפילו בחרה להן שיר מרגש במיוחד. לשיעור המשותף התלמידות הצעירות הגיעו מוכנות ואחרי החזרות עם המורה שלהם, עלו לבמה עם הביצוע שלהן לשיר "שיר לשירה" שבוצע במקור על ידי קורין אלאל.

עוזיה צדוק ועמית ברנר- "מה חשוב היום"

לכיתת הלימוד נכנסו עוזיה ועמית וגם איתם המורה יהורם החליט לשחק משחק היכרות קצר שבו הם סיפרו זה לזה על החלומות שלהם לעתיד. לקראת מופע הדואטים המורה יהורם בחר לעוזיה ונועם את השיר "מה חשוב היום" שבוצע במקור על ידי אבי טולדנו. השילוב בין הסגנונות המוסיקליים השונים של עוזיה ונועם יצר משהו חדש שהקהל באולם לא יכל להישאר אדיש אליו.

אנאל דאון ומישל ניסנוב- "הייתי בגן עדן"

התלמידות אנאל ומישל נכנסו ביחד לכיתת הלימוד ומיד היה אפשר לראות שהן שמחות לשיר ביחד. לקראת מופע הדואטים המורה שרית בחרה בשביל הזמרות הצעירות את השיר "הייתי בגן עדן" שבוצע במקור על ידי המורה שלהן בכבודה ובעצמה. אחרי הרבה חזרות וסלסולים, עלו השתיים לבמה בהתרגשות שעד מהרה התחלפה בהנאה גדולה.

גלעד יחיא ויאיר נהון- "קטונתי"

גלעד ויאיר נכנסו לכיתה של בריקודים והצליחו לסחוף איתם גם את המורה קרן. לביצוע המשותף של שניהם על במת "בית ספר למוסיקה" בחרה עבורם המורה קרן את השיר "קטונתי" שבוצע במקור על ידי יונתן רזאל. אחרי שעבדו ביחד בשיעור על עיבוד קולי מיוחד לשיר, עלו השניים לבמה והשאירו את היושבים בקהל פעורי פה.

"בית ספר למוסיקה" - שישי ושבת, 21:15