אחרי שבפרק הקודם צפינו בשמונת התלמידים הראשונים שהבטיחו את מקומם בכיתה המתגבשת, הערב זכינו להכיר את החצי השני של מחזור ג' של "בית ספר למוסיקה". רגע לפני שהם עוברים לשלב הסולואים, אספנו עבורכם את האודישנים שזיכו אותם בכרטיס הכניסה המיוחל: 

אברהם דהאן

התלמיד אברהם קיבל מהמורים ליווי מוסיקלי מרשים לכניסה שלו לבמה, ומיד כשהמנהל, צביקה הדר, קרא בשמו הוא הכיר למורים את כל בני המשפחה שהצטרפו אליו. ממש רגע לפני חגיגות בר המצווה שלו, ביצע אברהם את השיר "נוצה ברוח" וגרם למורים לצמרמורת התרגשות.

ביסאן אבו לבן

התלמידה הצעירה, ביסאן עוד לפני שהתחילה לשיר הפתיעה את המורים עם התחביב שלה, ריקוד היפ הופ ועם החלום שלה להיות זמרת לפחות כמו ג'ון לנון. אחרי שנפרדה מההורים והאחים על הבמה, פצחה בשירה ונתנה ביצוע מיוחד משלה לשיר "יש בי אהבה" והצליחה לרגש את המורים כמעט עד דמעות וכשהמורה שרית ביקשה שתשיר גם שיר בערבית, ביסאן הסכימה מיד.

 נדב לוי

את התלמיד הצעיר, נדב לוי, פגשו המורים על במת האודישן ותוך מספר רגעים כבר הבינו שהזמר הצעיר הוא גם נגן מוכשר. מעבר לזה שהוא אוהב לשיר, נדב גם מנגן בכמה כלי נגינה, אוהב לצלם סרטים ולבלות עם האחים שלו. אחרי שנפרד מההורים והאחים על הבמה, התיישב נדב ליד הפסנתר והתחיל לנגן את השיר "איכה" וכמובן שלצלילי המנגינה שהפיק באצבעות שלו על הפסנתר, התחיל לשיר.

גלעד יחיא

לבמת האודישנים של "בית ספר למוסיקה" עלה גלעד יחיא עם כמעט כל בני המשפחה וביניהם, שתי הסבתות שלו שהוא הגדיר בחיוך כ"הקמעות שלו". כשנשאר לבד אל מול המיקרופון הוא הפגין רוח ספורטיבית ופשוט התחיל בביצוע שלו לשיר "אצלנו בגן", ומהכיתה הסמוכה המשפחה שלו הצטרפה אליו בשירה גדולה.

עוד ב"בית ספר למוסיקה":

 ליאן בירן

התלמידה החדשה ליאן, עלתה לבמה נמרצת ומהר מאוד התחילה לפרט למורים את כל התחביבים שלה, שביניהם כמובן גם שירה. הזמרת הצעירה שבגיל 3 וחצי התחילה לשיר להוריה ובגיל 4 התאהבה גם בריקוד פצחה בביצוע משלה לשיר "על כפיו יביא". כשליאן החלה לדקלם חלק ממילות השיר תוך כדי הביצוע המורים לא יכלו להפסיק להתפעל.

מישל ניסנוב

מיד כשעלתה לבמה ביחד עם משפחתה שאל צביקה הדר, מנהל "בית ספר למוסיקה", את מישל מה היא עושה בחיים והתלמידה הצעירה ענתה מיד בלי להסס: "שרה". כשהמורים גילו שמישל יודעת לשיר בעוד שפה חוץ מעברית, הם מיד ביקשו שתשיר להם איזה שיר שתבחר בשפה התורכית שהיא מכירה מהבית. לביצוע של מישל לשיר "Bebeğim", המורה שרית חדד לא התאפקה והצטרפה משולחן המורים.

עומר ועידו שרמן

 צמד התאומים הקופצני, עומר ועידו עלו על במת האודישנים וטרפו אותה ברגע. כשהם עונים פה אחד לכל השאלות בתיאום מלא וממלאים את הבמה באנרגיות, גרמו הזמרים הצעירים למורים לרקוד בכיסאות שלהם בביצוע שלהם לשיר "שירים פשוטים" והוכיחו שבהחלט טובים השניים מן האחד.

עמית ברנר

ברגע שעמית עלה לבמת האודישנים הוא מיד הצהיר שחוץ מלשיר, יש לו עוד תחביבים: "אני רוצה להיות זמר ושחקן, ואני כותב מחזות". מגיל 3 התלמיד החדש ב"בית הספר למוסיקה" שר באוזניהם של בני המשפחה שלו ונהנה להופיע. באודישן שלו בחר עמית לשיר את "זה לא כל כך פשוט להיות כאן ילד".

"בית ספר למוסיקה" - ראשון ושלישי, 21:00