התלמידים החדשים ב"בית ספר למוסיקה" פתחו את שנת הלימודים בשיעור ראשון עם המורה שלהם ואפילו התבקשו להביא איתם חפץ שיעזור למורה שלהם להכיר אותם טוב יותר. בין הספר שהביאה לורן יודיצקי והקולר שהביאה רוני מדואל, הספיקו התלמידים להתרגש ביחד עם המורים שלהם ולהתכונו למופע הבכורה שלהם על במת בית הספר.

לורן יודצקי- "At Last" 

התלמידה הראשונה להיכנס לכיתה ולקבל משימה מהמורה קרן פלס, הייתה לורן יודצקי, שהביאה איתה את המדריך הרפואי השלם ובעזרתו אפילו ניסתה לאבחן את התסמינים שחווה המורה שלה. אחרי חזרות ארוכות, ביצעה לורן על הבמה את השיר "At last" והצטרפה לשורה ארוכה של זמרות מפורסמות שביצעו את השיר ברחבי העולם.

רוני מדואל- "בעיניה"

לתלמידה הצעירה, בחרה המורה שלה רוני דלומי, שיר שאהוב עליה במיוחד שנקרא "בעיניה". למרות שרוני לא הכירה את השיר שנבחר לה, היא התמודדה עם האתגר, השקיעה בשיעור ובחזרות ועל הבמה והפתיעה אפילו את עצמה בביצוע חד פעמי.

עוזיה צדוק- "צל עץ תמר"

כבר באודישן השאיר עוזיה את המורים פעורי פה וכשגילה בביתו כי המורה שלו יהיה יהורם גאון, התלמיד הצעיר התרגש מאוד. לכבוד מופע הסולואים הראשון קיבל עוזיה אתגר גדול, לבצע שיר שהוא לא מכיר, "צל עץ תמר". על הבמה פצח הזמר הצעיר בביצוע משלום לשיר כשבחדר הלימוד צופים בו הוריו וכל 10 האחים שלו.

יאיר נהון- "בלילה"

בשיעור הראשון של יאיר עם המורה שלו, קרן פלס, כבר החלו המורה והתלמיד לתכנן את המופע המשותף שלהם ביחד בו יגשימו חלומות. במופע הסולואים הראשון ביצע יאיר בכבוד את המשימה שקיבל מהמורה, השיר "בלילה".

נועם דדון- "גיבור של אמא"

בשיעור הראשון בבית הספר המורה שרית מיד הבחינה שנועם מתרגש בדיוק כמוה. כדי להשתחרר לפני שמתחילים ללמוד עשו השניים ביחד את התרגילים שהמורה שרית עושה כל פעם שהיא מתרגשת לקראת משהו חדש. לקראת המופע הראשון של "בית ספר למוסיקה" קיבל נועם את השיר "גיבור של אמא" כמשימה הראשונה, אותה ביצע בהתרגשות גדולה.

>> בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק

נדב לוי- "יכול להיות שזה נגמר"

לשיעור הראשון שלו עם המורה, רוני דלומי, הגיע נדב עם אנרגיות חיוביות והצליח לשלב בשיעור גם את האהבה שלו לצילום. בין החזרות על השיר, "יכול להיות שזה נגמר", שקיבל מהמורה שלו כמשימה ראשונה בבית הספר הספיק התלמיד הצעיר גם לחפש עבודה של גדולים בתעשיית הטלוויזיה.

ביסאן אבו לבן- "אני גרה מול המים"

לתלמידה, שכבר באודישן שלה הצליחה לרגש את המורים במסר שהיא מביאה בשירה שלה, בחר המורה יהורם גאון את השיר "גרה מול המים". בחזרות לקראת המופע, לימדה המורה יהורם את ביסאן איך להעביר את המילים שבשיר גם דרך החיוך שלה ועל הבמה התלמידה הצעירה הראתה לכל הקהל בדיוק את מה שלמדה.

 מישל ניסנוב- "כמו ציפור"

אחרי שבתכנית האודישנים, הפתיעה המורה שרית את מישל בביתה ובישרה לה שאת הלימודים ב"בית הספר למוסיקה" יעשו השתיים ביחד, הגיע הזמן לשיעור הראשון של מישל בבית הספר. לקראת המופע הראשון, הטילה המורה שרית על מישל את המשימה הראשונה, להופיע על הבמה עם הביצוע של לשיר "כמו ציפור".

עוד ב"בית ספר למוסיקה":

"בית ספר למוסיקה" - ראשון ושלישי, 21:00