במשך שנתיים קרן פלס ישבה וחיכתה לרגע בו יצלצל הטלפון שיבשר לה שפותחים שוב את בית ספר למוסיקה. לשמחתה וגם לשמחתנו הצלצול הגואל הגיע והמחזור השלישי של בית הספר ייצא לדרך כבר בשבוע הבא (18.10). בראיון לקראת העונה החדשה, ניסינו להוציא ממנה אלו שינויים צפויים לנו בעונה הקרובה ומה חושבת עליהם המורה הותיקה: "בעונה הזאת בניגוד לעונות קודמות ובניגוד בכלל לעולם שנוטה לכיוון הגברים, אנחנו חוויה מתקנת. המין החזק שולט כמו שהוא אמור לשלוט ואנחנו שלוש נשים על יהורם אחד", אומרת פלס בגאווה ומיד מסננת בחצי חיוך: "מסכן". 

בית ספר למוסיקה עונה 3 (תמונת AVI: שידורי קשת, בית ספר למוסיקה)
חיכתה שנתיים ליד הטלפון. קרן פלס | תמונת AVI: שידורי קשת, בית ספר למוסיקה

גם על השינוי בסביבת העבודה והחזרה לעולם הילדים פלס מדברת בהתלהבות גדולה: "מבוגרים שאני לא רוצה להחשיב את עצמי בתוכם אבל אני קצת - אנחנו החלטנו החלטות ואנחנו חיים לפי ההחלטה שהחלטנו. עם ילדים הכל אפשרי, לעבוד עם ילד זה כמו לעבוד עם פלסטלינה, אין דבר שאני לא יכולה ליצור מזה". בהמשך מתארת פלס את ההזדמנות שמקבלים ילדי בית הספר כפי שהיא רואה אותה כמי שבעצמה חלמה להפוך לזמרת: "אני הייתי ילדה שרצתה לשיר, אבל גג שלושה קרובי משפחה הקשיבו לי או ששרתי במתנ"ס וגם אז לא השגתי סולו. הם מקבלים פה במה ממש מכובדת הם מופיעים מול זמרים מקצועיים מול ועדה מקצועית עם ישראל שרואה את זה אחר כך בבית שעל זה אני בכלל לא רוצה לחשוב זה מלחיץ אותי". 

בית ספר למוסיקה עונה 3 (תמונת AVI: שידורי קשת, בית ספר למוסיקה)
"כמו לעבוד עם פלסטלינה". קרן פלס | תמונת AVI: שידורי קשת, בית ספר למוסיקה
בית ספר למוסיקה עונה 3 (תמונת AVI: שידורי קשת, בית ספר למוסיקה)
"מה זה העיניים האלה?" קרן פלס על רוני דלומי | תמונת AVI: שידורי קשת, בית ספר למוסיקה

>> בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק של "בית ספר למוסיקה"

לא הצלחנו להחזיק את עצמנו וניצלנו את ההזדמנות כדי לבדוק מה באמת חושבת המורה הותיקה על צמד המורות החדשות: "שרית חדד היא גוש של כישרון מתפרץ ומטורף" אומרת פלס ומודה שאם היתה תלמידה שלה היא היתה נלחצת מכך מאד. גם על המורה הצעירה שהצטרפה לצוות, יש לפלס לא מעט מה להגיד: "רוני, מה זה העיניים האלה?! תתביישי לך. היא משתמשת באמצעים לא כשרים ואני גם לא חושבת שזה הצבע שלה", היא אומרת ולנו לא נותר אלא לקוות שגם אתם מדברים ציניות שוטפת.     

עוד ב"בית ספר למוסיקה":

"בית ספר למוסיקה" - הקסם חוזר ב-18.10